Proč pracuji v centru BASIC

dav

Jmenuji se Iva Hošková a mým učitelským zaměřením byla zejména výuka českého jazyka.

Kvůli výchově dětí jsem z učitelského prostředí odešla. Spolu s manželem jsme absolvovali vzdělání v oboru včelař. A protože k přírodě mne to vždy velmi přitahovalo, zaměřila jsem se na chov včel a zejména na zpracovávání jejich produktů. A k tomu mne moc baví zpracovávat výpěstky vlastní zahrady na marmelády, sirupy a povidla podle starých českých receptur.

Díky této činnosti jsem si dlouhodobě udržovala kontakt s lidmi a poznávala i jejich potřeby, přání a strasti v rodině i starosti s dětmi a jejich vzděláváním.

 

Nedávno mi vstoupil do cesty BASIC a já poznala, že zde díky své odborné minulosti i zkušenostem, mohu být velice platná i v jiném oboru.

Dobře vím, že jsou pro mne velikou odměnou rozzářené oči dětí, kterým díky metodám využívaným v BASICu mohu pomoci opět získat pocit, že škola může být i přínosem a objevit radost z poznávání.

 

© Studijní centrum BASIC | všechna práva vyhrazena.

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top