Kdo se o vás stará

_DSC7203

Andrea Macháčková

Zakladatelka Studijního centra BASIC

Více informací >

 

 

 

 

 

 

 

_IMG7823-4Zdeňka Masopustová

Výkonná ředitelka Studijních center BASIC pro Českou republiku

775 040 808

basic@basic.cz

Více informací >

 

 

 

yvonaYvona Majerová Štěpanyová

Ředitelka Studijního centra BASIC České Budějovice

607 938 349

c.budejovice@basic.cz

Více informací >

 

 

 

irena

Irena Švecová

Ředitelka Studijního centra BASIC Havlíčkův Brod

776 271 252

hbrod@basic.cz

Více informací >

 

 

 

veronikaVeronika Masopustová

Ředitelka Studijního centra BASIC Jihlava a Pelhřimov

725 774 710

pelhrimov@basic.cz

jihlava@basic.cz

Více informací >

 

 

hana

Hana Hábelová

Ředitelka Studijního centra BASIC Liberec

774 644 364

liberec@basic.cz

Více informací >

 

 

 

jana1Jana Langrová

Ředitelka Studijního centra BASIC Olomouc

777 604 565

olomouc@basic.cz

Více informací >

 

 

 

pavla1Pavla Chromečková

Ředitelka Studijního centra BASIC Ostrava

725 438 248

ostrava1@basic.cz

Více informací >

 

 

 

katerinaKateřina Sazmová

Ředitelka Studijního centra BASIC Písek

775 902 049

pisek@basic.cz

Více informací >

 

 

 

gabinaGabriela Němečková

Ředitelka Studijního centra BASIC Plzeň

739 355 203

plzen@basic.cz

Více informací >

 

 

 

marketaMarkéta Hajduková

Ředitelka Studijního centra BASIC Prostějov

605 214 592

prostejov@basic.cz

Více informací >

 

 

 

vladimira

Vladimíra Kasalová

Ředitelka Studijního centra BASIC Trutnov

602 146 882

trutnov@basic.cz

Více informací >

 

 

 

pavlaPavla Gášková

Ředitelka Studijního centra BASIC Vsetín

734 442 120

vsetin@basic.cz

Více informací >

 

 

 

znojmoJana Kovářová

Ředitelka Studijního centra BASIC Znojmo

731 765 050

znojmo@basic.cz

Více informací >

 

 

© Studijní centrum BASIC | všechna práva vyhrazena.

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top