Má vaše dítě problémy s učením? Potřebujete poradit? OBRAŤTE SE NA NÁS ->>

Žaneta Rumlová

Miluju děti, tanec, cestování a všechno čokoládové a sladké. Už v 1. třídě jsem měla jasnou představu o tom, čím chci být. Paní učitelkou! Denně jsem doučovala své plyšové žáky a děsně mě to bavilo.

Ale jak jsem tak vyrůstala, zavedlo mě to úplně jinam. Zkusila jsem si různá povolání a všude mi něco chybělo. Ta práce mi nedávala smysl. Nepřišlo mi, že tím světu nějak prospěju. Když jsem si pak na svůj dětský sen vzpomněla, přišel mi do cesty BASIC a to nebyla náhoda.

Zamilovala jsem se do celé metody vyučování. Nejen, že jsem si chtěla znovu vyjít školu právě tady, ale najednou jsem zjistila, že dělám práci, která mi konečně smysl, neboť pomáhám DĚTEM. Že jim můžu ukázat, že UČENÍ je vážně hrou, jak řekl Ámos a má nám přinášet radost a má nás bavit.

Pomoct jim najít touhu vzdělávat se a věřit si. Pomoct jim, aby se mohli stát tím, kým chtějí být. Pomoct jim být v životě šťastní, úspěšní a spokojení. A to mi dává opravdu velký smysl. Protože čím více takových lidí bude, svět se bude stávat tím nejkrásnějším pro ŽIVOT.

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top