Nevíte, jak vaše děti zvládly školní učivo? Obraťte se na nás, pomůžeme vám!

Kurz „Základní studijní příručka“

Nevíte jak se učit s dětmi, aby to přinášelo očekávané výsledky? Otevřete dveře k efektivnímu studiu, a tím i k úspěchu v životě pro vás a vaše děti.


Obsah kurzu

Úspěch každého člověka závisí na jeho schopnosti učit se. Tento kurz otevírá dveře k efektivnímu studiu, a tím i k úspěchu v životě. Odhaluje skryté příčiny toho, proč je spousta lidí při studiu neúspěšných.

Určitě jste se už setkali s tím, že učení neprobíhalo vždy hladce.

Projevit se to může různými způsoby:

 • Bolest hlavy či břicha
 • Pálení očí
 • Znuděnost a únava
 • Vyčerpání, podrážděnost
 • Nesoustředěnost
 • Nepamatuje si, co se učil a utíká od učení
 • Jaké jsou tři základní překážky ve studiu
 • Jak je zvládnout pomocí jednoduchých postupů

Každý tento projev má svou příčinu. Existují tzv. překážky ve studiu, které blokují schopnost jedince se učit a tím i jeho schopnost se vzdělávat. Na tomto kurzu se naučíte, jak tyto překážky zvládat i jak jim předcházet. Učení se pro vás stane snadnější a efektivnější.

POZOR: Objev „překážek ve studiu“ je fantastickým průlomem na poli vzdělávání a jejich znalost je klíčem k úspěšnému a efektivnímu zvládnutí jakéhokoli předmětu.


Komu je kurz určen

Tento kurz je zaměřený na dospělé a studenty starší 18 letVelkou inspiraci v něm však najdou také učitelé, školitelé nebo rodiče dětí.


Hodnocení účastníků kurzu

„Zvládla jsem studijní technologii, která se dá uplatnit pro celý můj život. Tento kurz nahradil studium vysoké školy. Měly by ho mít všichni pedagogové, ale nejenom oni. Škoda, že jsem se s ním neseznámila již dříve a nemohla studijní technologii uplatňovat v učitelské praxi. Ale těším se na novou práci, která pomůže posunout děti, studenty k šťastnému a spokojenému životu.“ Mgr. Jana Kovářová

„Tento kurz úplně zbořil všechny mé dosavadní poznatky a myšlení, jak se správně učit. Každý kolem nás má vždy spoustu „ skvělých“ rad, ale teprve tady jsem se dozvěděla, co znamená učit se. Naučila jsem se rozpoznávat bariéry ve studiu, které jsem mohla zpozorovat i sama na sobě. Celkově si myslím, že se mi zlepšila schopnost porozumět textu a tím, že těmto věcem rozumím já, můžu pomoci i ostatním. V životě není důležité správně odříkat nějakou definici, ale porozumět ji a případně dále předat. Tento kurz mi dal opravdu hodně a od teď i ke svému studiu budu přistupovat úplně jinak.“ Bc. Kamila Škrdlová

„Jeden z mála velmi přínosných kurzů. Tento kurz pomohl objasnit mnohé problémy týkajících se potíží ve studiu, ale i v běžných situacích, kde je potřebné rozumět mluvenému slovu. Můžu si jen postesknout, že jsem nemohla tento kurz absolvovat dříve- pomohl by mi jako studentce, mamince, manželce, kolegyni, kamarádce, známé i jako osobě, která přišla do styku s cizími lidmi. Kdo chce povzbudit své sebevědomí, přestat si vyčítat svou neschopnost v komunikaci i ve studiu, ať absolvuje tento kurz. Děkuji.“ Mgr. Marcela Kováčová


Podrobnosti a cena kurzu

 • Délka kurzu: 25 až 30 hodin
 • Forma kurzu: individuální studium pod odbornou supervizí
 • Cena kurzu: 5.000,-Kč
Město Termín Místo konání
Pelhřimov 10. 8. – 12. 8. 2020 Studijní centrum BASIC – U Prostředního mlýna 128

Přihlaste se na kurz

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů.

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top