Má vaše dítě problémy s učením? Potřebujete poradit? OBRAŤTE SE NA NÁS ->>

Jana Bajgarová

Celý můj život se odehrává v potřebě někomu pomáhat. Ať nejbližším lidem, rodině či přátelům. Jednoho dne jsem si uvědomila, že toto mi ale už nestačí, že chci pomoci i ostatním lidem a být prospěšná svému okolí.Prostě dělat ten svět hezčí, měnit jej.

 

S touto myšlenkou jsem si neustále pohrávala a hledala, kde a jak začít. A najednou jsem objevila BASIC. Pročetla jsem si o něm, co jsem mohla a řekla si: „ Jo, to je přesně ono, co chci a co budu dělat!“ Oči mi zářily jako první hvězdy na nebi, když jsem si uvědomila, že se mi můj sen vyplní. Vždyť co je hezčího, než pomoci dětem? Dětem, které něco trápí, mají nějaké potíže…A vy můžete být ten, kdo jim toto vše obrátí a rozzáří ty jejich oči.

Ne nadarmo se říká: „Člověk je zrozen k vzájemné pomoci.“ A skvělé je, že u nás pomoc funguje všemi směry, o čemž se můžete sami přesvědčit jako já, když jsem v lednu 2020 otevřela svou pobočku. Ve finále i mě samotnou děti učí, jak být „lepším člověkem“ , a že smích a radost jsou jedny z nejdůležitějších věcí.

 

Děti se narodí jako čistý list papíru. A lidé okolo něj je učí úplně vše – od chůze, mluvení a až po to, jak správně žít. Celý náš život je o učení se. A když najdete ten správný způsob a metodu jako my v BASICu, bude celý život hezčí a snazší. A děti šťastnější a silnější. A o to tady jde.

A co jiného dělám ve svém volném čase? Nejraději jej trávím se svými přáteli a rodinou. A poněvadž mám dva pejsky, tak spoustu času trávím v přírodě. Ráda si zajedu na koncert, zajdu si do kina či se seberu a jedu někam na výlet. A doma si zatancuji, zazpívám a zacvičím, ať mám dobrou náladu. Však to znáte.

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top