Léto je už za chvíli. Zjistěte si možnosti letního doučování!

Markéta Hajduková

_IMG7846-15Jmenuji se Markéta, je mi 42 roků a jsem matkou dvou skoro dospělých chlapců (17 a 20 let). Narodila jsem se ve znamení býka a jako typický představitel tohoto znamení jsem ovlivňována živlem země, a to mi tak nějak dává smysl pro praktické a materiální záležitosti.

 

Věnuji se aktivně sportu, zejména cvičení (jsem instruktorkou kraniosakrální jógy a zdravotní TV). Ráda jezdím na kole, chodím po horách, s oblibou si přečtu dobrou knihu a miluji práci s dětmi, pro které s naším spolkem pořádáme letní tábory a jiné aktivity.

Vystudovala jsem Fakultu tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci, obor Tělesná výchova a sport. Nyní si ještě doplňuji vzdělání v oboru Aplikované pohybové aktivity.

 

 

 

Kontakt a práce s dětmi mi přináší „nášup“ dobré nálady a optimismu. Když se nadchnu pro nějakou myšlenku, jsem schopna na ni tvrdě a neúnavně pracovat až do jejího uskutečnění.

Velmi ráda chodím bosa, vychutnávám si dotyky se zemí, teplo, chlad i vlhko každého povrchu. Když to jde, nechávám boty doma nebo je nosím v batohu na zádech. Dokáží mě vyvézt z míry lidé, kterým chybí spolehlivost a zodpovědnost. Zato mám ráda pozitivní a optimisticky naladěné lidi.

Když jsem narazila na „netu“ na inzerát, že se hledají lektoři doučování do BASICu, ihned jsem zareagovala, přestože jsem až tak úplně přesně nevěděla, do čeho jdu. Už při studiu mě natolik nadchl přístup i metoda doučování, že jsem skoro okamžitě vzala za svou myšlenku nejen děti doučovat, ale otevřít si i svou vlastní pobočku a být tak dětem takříkajíc k ruce při zdolávání studijních bariér.

Ctím myšlenku, že život spočívá v objevování, v tom, že se vydáte do neznáma a budete sahat po hvězdách. Pevně věřím, že všechny děti na ty své hvězdy dosáhnou. Třeba i s naší malou dopomocí…

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů.

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top