Má vaše dítě problémy s učením? Potřebujete poradit? OBRAŤTE SE NA NÁS ->>

Petra Kostelanská

Jsem maminka dvou úžasných malých dětí a teprve děti mě naučily dívat se na svět z jiné perspektivy. Ne vše je samozřejmostí a ne vždy vše šlape, jak má. A v učení to platí zrovna tak. Mnohdy vynaložíme nemalé úsilí k tomu, abychom porozuměli dané problematice, a když pochopíme podstatu věci, dostaví se příjemný, hřejivý pocit.

 

Jsme zrození k tomu, abychom se učili – děti od rodičů, rodiče od dětí. Nejpřirozenější je nápodoba, která se často podceňuje. Ve škole jde ovšem o něco jiného. Často jsou děti nuceny poslouchat dlouhé hodiny něco, čemu vůbec nerozumí, protože jim unikly základy.

Prostřednictvím Studijního centra BASIC je možné navázat na poslední pochopenou látku a lépe se zorientovat v navazujících tématech.

Těší mě, že jsem součástí BASICu. Že mohu pomáhat dětem najít cestu k úspěšné, sebevědomé budoucnosti.

 

Svůj volný čas trávím převážně s rodinou, kdy jezdíme na kole, chodíme po horách (nejčastěji Beskydy), v létě rádi navštěvujeme folklorní a jiné kulturní představení. Mám ráda divadlo a muzikály, v zimě gospel a vše, co je spojeno s Vánocemi.

Ráda si přečtu knížku, miluji tanec a pohyb a velmi ráda něco tvořím (ať už s mými dětmi, v domácnosti nebo do práce).

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top