Volná místa

Hledáme nové spolupracovníky. Zjistěte, co nabízíme a co požadujeme.


Práce jako poslání

Odpovíte si ANO na následující otázky:

  • Hledáte práci, která vás bude naplňovat?
  • Máte rád/a děti?
  • Chcete být schopen/na jim účinně a přitom příjemnou formou pomoci s problémy s učením?

Jste srdečný člověk, kterému není lhostejná budoucnost našich dětí, jste ochoten/na na sobě pracovat a vaší motivací nejsou peníze? Jste ochoten/na se dále sebevzdělávat a opravdu měnit budoucnost naší příští generace?  Pak máte možnost získat kreativní práci a pocit uspokojení, že někomu skutečně pomáháte.

Hledáme učitele na tyto pobočky: Pelhřimov, Jihlava, Olomouc, Plzeň, Praha, Brno, Vsetín, Ostrava, České Budějovice, Prostějov

Zjistěte více o práci v BASICu

TIP: Není ve Vaší oblasti pobočka BASICu a chtěli byste se této práci skutečně věnovat? Kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme pobočku otevřít.


Speciální nabídka – Studijní centrum BASIC rozšiřuje své řady

  • Milujete děti a chcete jim pomoci zvládat jejich potíže při učení?
  • Jste kreativní a produktivní člověk s organizačními schopnostmi?
  • Sníte o tom, že budete řídit vlastní centrum?

Jestliže jste podnikavý člověk, který má rád děti a hledá nový životní cíl, nabízí se Vám zde jedinečná příležitost otevřít vlastní centrum a udělat něco pro zlepšení studentů a veřejnosti ve Vašem regionu! Vést Studijní centrum BASIC je velmi prospěšná a naplňující činnost. Umožňuje Vám to stát se pánem svého vlastního času, zatímco pomáháte budovat lepší příští generaci.

Nabízíme:

  • asistenci – pomoc a podporu
  • školení – organizační, administrativní i pedagogické

BASIC všem pobočkám poskytuje poradenství v oblasti managementu, marketingu, reklamy a je s nimi v nepřetržitém kontaktu, kdykoli potřebují.

Pomůžeme vám s vytvořením plánu, který zahrnuje marketing i předpokládané náklady a jejich rychlou návratnost. Pomůžeme vám zajistit, že vaše aktivita bude prosperovat a bude se jí dařit.

Máme zájem především o tyto lokality: Ústí nad Labem, Havířov, Kladno, Most, Karviná, Opava, Frýdek- Místek, Karlovy Vary, Teplice, Děčín, Chomutov, Přerov, Mladá Boleslav, Česká Lípa, Třinec, Příbram, Kroměříž, Šumperk, Litvínov, Uherské Hradiště, Hodonín, Český Těšín, Břeclav, Krnov, Litoměřice, Sokolov, Nový Jičín, Klatovy…

Kontaktujte nás


Ing. Vladimíra Kasalová – ředitelka Studijního centra BASIC Trutnov

Ing. Vladimíra Kasalová - Trutnov

O BASICu jsem se dozvěděla krátce po jeho vzniku. V době, kdy mému synovi, tenkrát předškolákovi, diagnostikovali ADHD (tenkrát se ještě říkalo LMD), později dysgrafii se sklonem k dyslexii…Pak nastoupil do školy a teprve nám to začalo. Psaní domácích úkolů byla noční můra pro nás pro oba. Většinou to končilo pláčem (buď plakal on, nebo já nebo oba), boucháním dveří (těmi bouchal většinou on). Tenkrát jsem znovu zapátrala na Internetu a našla Studijní centrum BASIC. Nejbližší pobočka byla v Hradci Králové. Představa, že budeme dojíždět hodinu tam, hodinu zpět se mi zdála nereálná.

Myšlenka BASICu mě zaujala a přemýšlela jsem o tom, že si sama otevřu Studijní centrum BASIC. V té  době, jsem neměla pro syna hlídání a z toho důvodu jsem myšlenku odložila.

Syn dokončil základní školu, dnes je na střední a se svými problémy se nějak popral a vyrovnal po svém. Dnes vím, že jsem mu mohla pomoci a ušetřit ho spousty problémů, které ve škole měl.

Některá rozhodnutí prostě potřebují svůj čas. V  roce 2015 jsem se rozhodla otevřít pobočku BASIC v Trutnově. Pomáháme dětem (nejen) s nechutí k učení, s problémy při čtení, psaní, v matematice a dalších předmětech. Našla jsem práci, která mě baví a naplňuje. Je krásné vidět, jak to funguje. Někdy mě mrzí, že jsem čekala tak dlouho. Dávám dnes „cizím“ dětem to, co jsem nedala svému synovi. Ale je to krásný pocit, když můžete pomáhat dětem. Dnes vím, že BASIC bylo to správné rozhodnutí. Myslím, že jsem si splnila svůj sen. Nečekejte třináct let jako já. Splňte si svůj sen už dnes. Staňte se učitelem/učitelkou v některé z poboček Studijního centra BASIC. Udělejte to správné rozhodnutí už dnes.

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů.

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top