Jedeme online!!! Neváhejte a obraťte se na nás!

Tereza Galbavá

Od mala jsem obdivovala pouze dvě povolání, svojí paní učitelku, která svou práci dělala s láskou a patřila mezi ty nejlepší a nejspravedlivější a pak našeho veterináře, pro svoji lásku k zvířatům jsem jeho práci vnímala s velkým úžasem.

 

To že nemůžu být veterinář, mi došlo poté, co jsem se rozbrečela u doktora při pohledu na injekci. Ten pohled mi, bohužel zůstal až dodnes.

 

Ale nebylo nic, co by přerušilo můj záměr stát se pedagogem. Po dlouhé cestě, kde jsem poznala stinnou stránku školního prostředí, jsem najednou zapochybovala o svém „poslání“ být učitelem. I přes to jsem se vrhla na studium speciální pedagogiky, které mě oslovilo a později i nový start s BASICem.

 

 

Co se mi na této práci líbí je čas, který můžeme věnovat každému studentovi. Hledání jádra problému, snaha nalézt to nejlepší řešení a dovést každého do cíle s tím nejlepším možným výsledkem.

 

Odměnou je pak šťastný student, rodič i učitel. A jako třešničkou na dortu k tomu dostanete super tým a Hanču, která je srdcem celé pobočky. 🙂

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů.

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top