Do školy i do života s úsměvem

Naše tábory

Jaké to bylo v BASICu

Přestože se Vojta do školy netěšil nikdy, učil se celkem dobře. Problém nastal až v 5.třídě. Když jsme mu řekli, že by mohl chodit sem, nechtěl. Nakonec si dal říci a už po první hodině se ptal, kdy půjde zas. Byl nadšený, jak z Jitky, tak z toho, že si může modelovat a číst. Pořád říkal, že je to super – a ne jako v té hrozné škole. Já můžu říci jen jediné – jsem spokojená, protože je spokojený on a dopilovat to, co potřeboval. 

Jaké to bylo - maminka

Moc se mi tu líbilo. Hodně jsem se tu naučil a ve škole teď dostávám jedničky nebo dvojky. Někdy i dostanu trojku, ale už je to lepší. Mám i hodnou učitelku Jitku.

Jaké to bylo - Vojta

< Na všechny články

Veronika Masopustová

Veronika Masopustová

Vzdělávání dětí se věnuje od roku 2013. Nyní je ředitelkou studijních center BASIC v Jihlavě a Pelhřimově a pomáhá ostatním pobočkám. Na celostátní úrovni se věnuje též propagaci studijních center BASIC.

Profil na LinkedIn

© BASIC Česká republika, z. s. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejím svolením.