Doučování českého jazyka a matematiky04

(nebo dalších předmětů)

Individuální doučování českého jazyka, matematiky a dalších předmětů pro děti i dospělé pomocí specializované studijní metody


Proč doučování od nás

  • Doučování poskytujeme pro malé i velké děti, ale také pro dospělé každého věku.
  • Doučují soukromí učitelé vyškolení v naší speciální studijní metodě.
  • Desítky útulných a kvalitně vybavených poboček v České a Slovenské republice.

Jak doučujeme český jazyk a matematiku

Jak učíme český jazyk a matematiku

Český jazyk (pravopis, gramatiku, psaní a čtení) učíme podle specializovaného doučovacího programu, který děti a studenty naučí celé učivo základní školy. Matematiku (počítání, geometrii) učíme pomocí ověřeného programu vyvinutého v Dánsku. Vyučování probíhá jednoduchou a zábavnou formou.

Co vše vás naučíme

Pomůžeme vám dohnat chybějící látku a naučíme vás, jak se učit, abyste se při učení nedostávali do dalších problémů. Na naše doučování se budete těšit.

Kdo a kde doučuje

Český jazyk a matematiku vás příjemnou a zábavnou formou naučí naši zkušení lektoři, kteří dokonale znají naši studijní metodu. Doučování probíhá na jakékoliv z našich poboček v České a Slovenské republice.

Cena doučování

Studijní program připravujeme na míru potřebám dětí a studentů. A protože potřeby každého z nás jsou jiné, stejně tak se liší i cena a délka každého doučovacího programu. Odešlete poptávku a zjistěte více.

Poptávka doučování


Reference aneb vaše zkušenosti s naším doučováním

Přečtěte si příběhy rodičů, kteří pro své děti využili naše doučování.

Miládce se zvýšilo sebevědomí a zlepšila známka z matematiky!DSC_1236

Do BASICU v HB jsme přišli začátkem března na 60 vyučovacích hodin. Miládka v BASICU není poprvé a proto se velmi těšila.

Když shrnu co vše se tu naučila, bude to na dlouho. Mimo toho, že se jí zvýšilo sebevědomí, tak je to lepší známka z matematiky.

nechodí do školy ve stresu, nebojí se paní učitelky a nevymýšlí si, proč jít do školy nemůže (např. bolest břicha, hlavy aj.).

Bylo to velice příjemné a paní učitelku si hned oblíbila. Je to úplně jiná forma přístupu a vyučování, než ve státní škole a jsem za BASIC moc vděčná. Dcera sem chodila moc ráda!

Děkujeme!!!

Milada Danielová, maminka Miládky (9 let).

DSC_0667BASIC bylo to správné rozhodnutí

Anička ve IV. třídě začala mít velké problémy se čtením, psaním, pravopisem a její sebevědomí nebylo žádné. Ze školy se vracela s pláčem. Bylo nám jí líto a tak jsme se snažili najít řešení.

BASIC bylo to správné rozhodnutí. Anička ráda čte, učení jí více baví a hlavně sebevědomí už má.

Těšíme se na pokračování v BASICU a doufáme, že paní učitelka také.

Děkujeme

Monika Nováková, maminka Aničky (11let)


Poptávka doučování

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů.

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top