Má vaše dítě problémy s učením? Potřebujete poradit? OBRAŤTE SE NA NÁS ->>

O naší metodě

Naše studijní metoda čerpá z objevů spisovatele a humanisty L. Rona Hubbarda v oblasti vzdělávání.


Přednosti naší studijní metody

 • Poskytujeme individuální pomoc šitou na míru potřebám vašich dětí a vaší rodiny.
 • Odhalíme konkrétní překážky při učení a děti i vás naučíme, jak je zvládat.
 • Studijní problémy zvládáme díky skutečnému porozumění jejich příčiny.
 • Naše metoda je ověřená dlouholetou tradicí.
 • Doučování probíhá příjemnou a zábavnou formou.
 • Doučují zkušení lektoři, kteří dokonale znají naši studijní metodu.
 • U nás se bude vaše dítě i vy cítit jako doma.
 • Na naše doučování se budete těšit!

Studijní technologie

Není to technika na zlepšování paměti, program fonetického čtení nebo jiná „studijní pomůcka“. Cílem této studijní technologie je přinést dokonalé zvládnutí předmětu studia jako takového.

L Ron HubbardVzdělávací metoda L. Rona Hubbarda je první skutečná studijní technologie, která poskytuje jedinečný náhled na to:

 • Proč studenti zanechávají studia
 • Co způsobuje, že student ztrácí o předmět zájem
 • Proč nejsou studenti schopni použít v životě věci, které se učili

Tato technologie odhaluje konkrétní bariéry, na které může student při učení narazit, a jak je může zvládnout. Tyto bariéry se mohou projevit jako bolest hlavy, pálení očí, znuděnost, vyčerpání, podrážděnost, nesoustředěnost nebo nepamatování si toho, co se naučil.

Tip: Tyto poznatky a objevy jsou shrnuty v knize ZÁKLADNÍ STUDIJNÍ PŘÍRUČKA nebo v její jednodušší formě pro děti: UČENÍ JAK SE UČIT. Zjistěte více »

Výzkumy L. Rona Hubbarda se zaměřují na základní zákony a principy, s jejichž pomocí je možné vyřešit jakékoli studijní těžkosti bez ohledu na to, jak beznadějné se zdají. Tyto objevy umožnily nespočtu studentů získat kontrolu nad svým vzděláváním.

L. Ron Hubbard: „Proces učení není pouze navršení informací na vrch těch dalších. Je to proces získávání nového porozumění a lepších způsobů, jak něco dělat.“


Applied ScholasticsApplied Scholastics

Studijní centrum BASIC je součástí mezinárodní sítě neziskových vzdělávacích organizací Applied Scholastics (v překladu: Praktický vzdělávací systém), která byla založena v roce 1972 universitními profesory a pedagogy v USA, kteří dosáhli výjimečných výsledků pomocí vzdělávacích objevů od L. Rona Hubbarda.

Applied Scholastics je schopná poskytovat univerzitám, učitelům veřejných a soukromých škol, soukromým učitelům působícím ve společnosti a rodičům, kteří vzdělávají děti doma, nové a základní dovednosti, které dramaticky zvyšují jejich efektivitu.

V rámci sítě Applied Scholastics funguje více než 760 škol a vzdělávacích organizací v 70 zemích světa. Všechny tyto organizace používají ve svých vzdělávacích programech tuto studijní technologii a dosahují s ní výborných výsledků.

Příklady vzdělávacích organizací, které také používají studijní technologii:


Studijní literatura

Kniha Základní studijní příručka

Základní studijní příručka

Ať už jdete na vysokou školu nebo začínáte ve svém zaměstnání, potřebujete mít schopnost to, co jste studovali, použít tak, abyste v životě mohli dělat to, co chcete.

Už se vám někdy stalo, že jste četli stránku, a když jste došli na konec, neměli jste ani ponětí, o čem se tam psalo? A dokonce i když jste si ji přečetli znovu, pořád jste tomu nerozuměli? Jestliže ano, tak jste narazili na některou z bariér ve studiu, která jsou popsána v této knize.

Zde získáte dovednosti, které potřebujete, abyste mohli otevřít bránu do života a učení.

Kniha Učení jak se učit

Učení jak se učit

Učení je zábava, když víte, jak se učit. Učení jak se učit, založené na studijní technologii od L. Rona Hubbarda, je kniha pro ty nejmenší. Je určena dětem od 8 do 12 let.

V roce 1992 byla rozsáhle pilotována ve více než 100 školách a vyvolala nadšené ohlasy u rodičů, dětí i učitelů. Je plně ilustrovaná a po každé kapitole následují cvičení, která pomohou dítěti ukázat, co se právě naučilo.

Tato cvičení jsou v knize klíčová, aby si z ní děti odnesly co nejvíce. Mohou se naučit jak studovat a lépe se soustředit, když zvládnou tyto jednoduché dovednosti.

Ale nejdůležitější ze všeho je to, že mohou pochopit a použít věci, které studují. A to je základem kvalitního vzdělávání.

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top