Má vaše dítě problémy s učením? Potřebujete poradit? OBRAŤTE SE NA NÁS ->>

Knihy na prodej

Základní studijní příručka

Ať už jdete na vysokou školu nebo začínáte ve svém zaměstnání, potřebujete mít schopnost to, co jste studovali, použít tak, abyste v životě mohli dělat to, co chcete.

Už se vám někdy stalo, že jste četli stránku, a když jste došli na konec, neměli jste ani ponětí, o čem se tam psalo? A dokonce i když jste si ji přečetli znovu, pořád jste tomu nerozuměli? Jestliže ano, tak jste narazili na některou z bariér ve studiu, která jsou popsána v této knize.

Zde získáte dovednosti, které potřebujete, abyste mohli otevřít bránu do života a učení.

 

Cena: 500,- Kč včetně DPH (+ poštovné a balné 100,- Kč )

 

Máte o knihu zájem?

Kniha je k dispozici ke koupi na našich pobočkách.

Nebo objednávejte na emailu publikace@basic.cz

 

Učení jak se učit

Učení je zábava, když víte, jak se učit. Učení jak se učit, založené na studijní technologii od L. Rona Hubbarda, je kniha pro ty nejmenší. Je určena dětem od 8 do 12 let.

V roce 1992 byla rozsáhle pilotována ve více než 100 školách a vyvolala nadšené ohlasy u rodičů, dětí i učitelů. Je plně ilustrovaná a po každé kapitole následují cvičení, která pomohou dítěti ukázat, co se právě naučilo.

Tato cvičení jsou v knize klíčová, aby si z ní děti odnesly co nejvíce. Mohou se naučit jak studovat a lépe se soustředit, když zvládnou tyto jednoduché dovednosti.

Ale nejdůležitější ze všeho je to, že mohou pochopit a použít věci, které studují. A to je základem kvalitního vzdělávání.

 

Cena: 350,- Kč včetně DPH (+ poštovné a balné 100,- Kč)

 

Máte o knihu zájem?

Kniha je k dispozici ke koupi na našich pobočkách.

Nebo objednávejte na emailu publikace@basic.cz

 

 

Bajky o štěstí – od paní Goose

Dětská kniha krátkých bajek, na jejichž základě si děti dělají samy vlastní rozhodnutí o tom, co je dobré a co nikoli. Cílem knížky je zvýšit tvořivost dětí a pomoci rodičům, aby vedli své děti k tomu, že budou v životě dělat správná rozhodnutí. Formát A5, 96 stran.

 

 

 

Cena: 180,- Kč včetně DPH

(+ poštovné a balné 100,- Kč)

 

 

 

Máte o knihu zájem?

Kniha je k dispozici ke koupi na našich pobočkách.

Nebo objednávejte na emailu publikace@basic.cz

 

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top