Má vaše dítě problémy s učením? Potřebujete poradit? OBRAŤTE SE NA NÁS ->>

Kurzy, semináře, přednášky

Zúčastněte se našich přednášek, seminářů a kurzů, díky nimž můžete zlepšit učení, výchovu dětí a celkovou komunikaci v rodině a vašem okolí.


Přednáška „Jak na učení bez mučení“

Musíte své dítě do učení nutit, potýkáte se s nechutí, nepozorností a vzdorem? Je vaše dítě označeno jako dyslektik, dysgrafik…? Přijďte na přednášku, na níž se dozvíte, jak a proč vznikají problémy s učením, jak je zvládat a jak se správně učit.

Přednáška je ZDARMA.


Mini-seminář „Jak se učit s dětmi“

Navštěvujete Studijní centrum BASIC a chcete, aby doučování mělo ještě větší efektivitu?

Pouze pro klienty BASICu.


Seminář „Jak děti v dnešní době motivovat?“

Každý z nás se někdy ocitne v situaci, že mu život a jeho vztahy připadají jako začarovaný kruh. Když se k tomu ještě přidají nedostatečné výsledky dětí ve škole, zhoršené chování k učitelům, spolužákům, ale i vůči rodičům, nevíme co s tím. Snažíme se to řešit pomocí zákazů a trestů. Je to však doopravdy řešení?


Jak zlepšit soustředěnost

Stává se vám, že vaše dítě není schopné si zapamatovat ani velmi jednoduché pokyny, ztrácí rychle pozornost, špatně se soustředí?


Jak zlepšit svůj život pomocí komunikace

Dochází vám trpělivost v komunikaci? Rádi byste dosáhli toho, že vás děti chápou a respektují? Už se nechcete pořád s někým dohadovat?


Jak se efektivně učit s dětmi

Učíte se s dětmi a oni vás nevnímají, vypadá to, že jsou duchem mimo? Nebo se s nimi učíte, ale stejně si to nepamatují? Sledujete při jejich učení tyto projevy: nuda, nezájem, nechuť k učení, únavu, nervozitu, pálení očí, bolesti hlavy či břicha? Jsou nešťastné, plačtivé a utíkají od učení?


Kurz „Učení jak se učit“

Nevíte vy a nebo vaše dítě jak se správně učit, aby učení bylo efektivní a přinášelo očekávané výsledky? Získejte nástroj k efektivnímu studiu a tím i schopnostem se lehce učit a zažívat úspěch.


Kurz „Jak žít a pracovat s dětmi“

Výchova je důležitá stránka pro další vývoj člověka v budoucím životě. Na kurzu se naučíte, jak na správnou výchovu, aby dítě vyrostlo ve zdravě sebejistého a samostatně fungujícího člověka.

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top