Nevíte, jak vaše děti zvládly školní učivo? Obraťte se na nás, pomůžeme vám!

Kurzy, semináře, přednášky

Zúčastněte se našich přednášek, seminářů a kurzů, díky nimž můžete zlepšit učení, výchovu dětí a celkovou komunikaci v rodině a vašem okolí.


Přednáška „Jak na učení bez mučení“

Musíte své dítě do učení nutit, potýkáte se s nechutí, nepozorností a vzdorem? Je vaše dítě označeno jako dyslektik, dysgrafik…? Přijďte na přednášku, na níž se dozvíte, jak a proč vznikají problémy s učením, jak je zvládat a jak se správně učit.

Přednáška je ZDARMA.

Zjistěte více

Přednáška „Jak pracovat s dětskou ochotou“

Uvažujete o práci s dětmi, ale nemáte pedagogické vzdělání? Chybí vám praxe?

Chcete se v práci s dětmi ještě více zdokonalit?

Zjistěte více

Mini-seminář „Jak se učit s dětmi“

Navštěvujete Studijní centrum BASIC a chcete, aby doučování mělo ještě větší efektivitu?

Pouze pro klienty BASICu.

Zjistěte více

Seminář „Jak děti v dnešní době motivovat?“

Každý z nás se někdy ocitne v situaci, že mu život a jeho vztahy připadají jako začarovaný kruh. Když se k tomu ještě přidají nedostatečné výsledky dětí ve škole, zhoršené chování k učitelům, spolužákům, ale i vůči rodičům, nevíme co s tím. Snažíme se to řešit pomocí zákazů a trestů. Je to však doopravdy řešení?

Zjistěte více

Komunikační kurz pro děti

Kurz pomůže dětem zvládnout problémy s komunikací v různých situacích. Děti budou pod dohledem lektorů nacvičovat, jak se dají zvládnout komunikační problémy, se kterými si často neumí poradit.

Zjistěte více

Komunikační kurz pro dospělé

Přijďte na kurz, který zlepší vaše komunikační schopnosti, abyste měli dobré vztahy s dětmi, rodinou a okolím, uměli vést příjemnou komunikaci a hned tak vás něco nerozhodilo.

Zjistěte více

Kurz „Základní studijní příručka“

Učíte se s dětmi a oni vás nevnímají, vypadá to, že jsou duchem mimo? Nebo se s nimi učíte, ale stejně si to nepamatují? Sledujete při jejich učení tyto projevy: nuda, nezájem, nechuť k učení, únavu, nervozitu, pálení očí, bolesti hlavy či břicha? Jsou nešťastné, plačtivé a utíkají od učení?

Zjistěte více

Kurz „Učení jak se učit“

Nevíte vy a nebo vaše dítě jak se správně učit, aby učení bylo efektivní a přinášelo očekávané výsledky? Získejte nástroj k efektivnímu studiu a tím i schopnostem se lehce učit a zažívat úspěch.

Zjistěte více

Kurz „Jak žít a pracovat s dětmi“

Výchova je důležitá stránka pro další vývoj člověka v budoucím životě. Na kurzu se naučíte, jak na správnou výchovu, aby dítě vyrostlo ve zdravě sebejistého a samostatně fungujícího člověka.

Zjistěte více

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů.

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top