Má vaše dítě problémy s učením? Potřebujete poradit? OBRAŤTE SE NA NÁS ->>

Jak se efektivně učit s dětmi

Snad každý rodič se učí se svými dětmi. A někdy je to o nervy… Děti vám připadají natvrdlé a ani popáté to nechápou. Jak se učit bez zbytečného odbíhání, křiku, pláče…? Pojďte to zjistit v našem kurzu!


Co během kurzu získáte?

  • Naučíte se učit s dětmi (to, co vás nikdo neučil).
  • Zjistíte, proč jim nejde si něco pamatovat a co s tím dělat.
  • Porozumíte tomu, s čím se potýkají druzí v rámci zácviku nebo získávání nových znalostí.
  • Naučíte se jim pomoci získat jistotu a schopnost dané znalosti použít.
  • Osvojíte si základní návyky správného studia a vyučování ostatních.
  • Získáte schopnost ověřit si, zda předávaným informacím druzí lidé rozumí a jsou si jistí jejich užitím.

Popis

Jedinečný kurz, při kterém získáte schopnosti a dovednosti, jak někoho efektivně učit či zaškolit.


Hodnocení účastníků kurzu

„Zvládla jsem studijní technologii, která se dá uplatnit pro celý můj život. Tento kurz nahradil studium vysoké školy. Měly by ho mít všichni pedagogové, ale nejenom oni. Škoda, že jsem se s ním neseznámila již dříve a nemohla studijní technologii uplatňovat v učitelské praxi. Ale těším se na novou práci, která pomůže posunout děti, studenty k šťastnému a spokojenému životu.

– Mgr. Jana Kovářová

„Tento kurz úplně zbořil všechny mé dosavadní poznatky a myšlení, jak se správně učit. Každý kolem nás má vždy spoustu „ skvělých“ rad, ale teprve tady jsem se dozvěděla, co znamená učit se. Naučila jsem se rozpoznávat bariéry ve studiu, které jsem mohla zpozorovat i sama na sobě. Celkově si myslím, že se mi zlepšila schopnost porozumět textu a tím, že těmto věcem rozumím já, můžu pomoci i ostatním. V životě není důležité správně odříkat nějakou definici, ale porozumět ji a případně dále předat. Tento kurz mi dal opravdu hodně a od teď i ke svému studiu budu přistupovat úplně jinak.“ 

– Bc. Kamila Škrdlová

„Jeden z mála velmi přínosných kurzů. Tento kurz pomohl objasnit mnohé problémy týkajících se potíží ve studiu, ale i v běžných situacích, kde je potřebné rozumět mluvenému slovu. Můžu si jen postesknout, že jsem nemohla tento kurz absolvovat dříve- pomohl by mi jako studentce, mamince, manželce, kolegyni, kamarádce, známé i jako osobě, která přišla do styku s cizími lidmi. Kdo chce povzbudit své sebevědomí, přestat si vyčítat svou neschopnost v komunikaci i ve studiu, ať absolvuje tento kurz. Děkuji.“ 

– Mgr. Marcela Kováčová


Podrobnosti a cena kurzu

  • Délka kurzu: 25 až 30 hodin
  • Forma kurzu: individuální studium pod odbornou supervizí
  • Cena kurzu: 5.000,-Kč
MěstoTermínMísto konání
Pelhřimov5. 8. – 8. 8. 2024Studijní centrum BASIC – U Prostředního mlýna 128 (2. patro)

Přihlaste se na kurz „Základní studijní příručka“

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top