Co je u nás nového

Postupně se začal zlepšovat

„Ve třetí třídě můj syn začal nosit z diktátů trojky. Většinou si pletl písmenka a přehazoval ve slovech písmenka. O BASICu už jsem slyšela dříve, také proto, že ho zakládala kamarádka.

Jak na učení během letních prázdnin

Uff… Také si oddechujete, že už je konec roku a známky jsou uzavřené? Byla to pro vás letos vážně dřina a děsíte se, jak to bude vypadat příští školní rok? Teď už toužíte jenom po klidu, žádné hádky u učení s dětmi hned po příchodu z práce, volná odpoledne, větší rodinná pohoda, méně stresu, co všechno nestihnete…

Veronika Masopustová: O práci v BASICu

Veronika začala pracovat v BASICu v roce 2013 jako soukromá učitelka. Nyní vede dvě samostatné pobočky (Jihlava a Pelhřimov) a má na starosti marketing a propagaci pro Českou republiku.

Jak vyzrát na vyjmenovaná slova

Vyjmenovaná slova (zkráceně VS) patří snad mezi nejtěžší část pravopisu. Dětem většinou nedělá problém se je naučit vyjmenovat (naučit se je zpaměti), ale v doplňovačkách a diktátech je neumí použít.

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů.

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top