Pomůžeme vám i v této nelehké době, obraťte se na nás!

Co je u nás nového

Když chceme změnu, musíme začít u sebe

Tato doba s sebou nese nespočet výchovných možností. Můžeme absolvovat různé kurzy, číst řadu knih, blogů o výchově a dostávat plno zaručených rad. Metod a návodů existuje spousta. Mnohdy jsou tyto postoje zcela protichůdné.

Bylo to super :-)

Jsme moc rádi, když můžeme dětem a rodičům pomoci. A jak se oni dívají na naši práci, jak jsou spokojení s našimi službami?

Koncovky podstatných jmen v kapse

Koncovky podstatných jmen – další pravopis, který přichází po vyjmenovaných slovech. Do teď jste se dřeli s nimi, drilovali a občas i ty nervy ujely, když jste opakovali některá slova stále dokola…

Irena Švecová: „… za tuto práci jsem nesmírně vděčná“

Naše kolegyně Irča se rozhodla otevřít BASIC v Havlíčkově Brodě na podzim roku 2013. Od té doby je velkou podporou pro BASIC. Ročně pomůže 30 až 40 dětem. Pravidelně pořádá přednášky pro veřejnost a učí rodiče, jak se učit efektivně s dětmi. Zároveň je maminkou čtyř dětí: nejstarší dcera studuje VŠ, tři mladší synové jsou studenty střední odborné školy a osmiletého gymnázia.

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů.

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top