Má vaše dítě problémy s učením? Potřebujete poradit? OBRAŤTE SE NA NÁS ->>

Reference

Přečtěte si, jak nás hodnotí děti a jejich rodiče. A prohlédněte si také videa.


Začal psát háčky, čárky, oddělovat slova

Ondra Hofman, 8 let

Do BASICu jsme chodili měsíc a Ondra udělal velký pokrok. Měl potíže s psaním.

Po učení tady začal velmi brzy psát háčky, čárky, oddělovat slova.

Hodně se mu tady líbilo, zvláště s paní Irenou a říkal, že by chtěl takovou paní učitelku ve škole. Také už nedělá nerad domácí úkoly. Když bude zas nějaký problém, určitě se na BASIC ještě obrátíme. 🙂

Šárka Hofmanová


 BASIC byl správná volba

Michal Jirák, 9 let

Do BASICu jsme přišli se synem kvůli problémům v matematice. Přístup paní lektorky a metody, které se zde používají, mě utvrdily, že to byla správná volba.

Michal sám změnil vztah a přístup ke škole. Začal chápat, že se neučí pro nás, ale pro sebe. Zlepšil se nejen v matematice, ale také v českém jazyce, kde si pletl písmena, hlavně „d“ a „b“.

Jsem moc ráda, že jsme BASIC objevili, můžu jenom doporučit. Děkuji

Michala Jiráková


 Eliška se už při učení nevzteká

Eliška Kučerová, 8 letEliška Kučerová, 8 let

Pro BASIC jsme se rozhodli hlavně proto, že Eliška doma odmítala plnit domácí úkoly a učit se. Skoro vždy to skončilo křikem i vztekem. Křičela jsem i já. Po návštěvě BASICu jsme zjistili, co všechno děláme špatně, Eliška začala chodit na doučování a moc se jí to líbilo. Pochopila jsem, že i já musím změnit přístup a tak tento školní rok začal klidně a v pohodě. Moc děkujeme.

Ivana Kučerová


Chtěla bych sem chodit častěji

Karolína Štursová, 10 letKarolína Štursová, 10 let

Velice se mi to tu líbí. Jsem ráda, že mi to tu stručně vysvětlili. Asi jedinou věc, kterou bych změnila, jsou hodiny, chtěla bych sem chodit častěji. Je to tu fajn a myslím, že se brzy stane čeština mým oblíbeným předmětem.

Karolína Štursová


Z diktátů dostávám jedničky

Kubík Atia, 11 let

Kubíka jsem přihlásila do BASICu, protože  měl mezery v gramatice ČJ. Na první hodinu šel mrzutý, protože se mu procvičovat nechtělo, ale na další už se těšil. Asi po měsíci se dostavily výsledky – první jedničky z diktátů. Kubík si v BASICu dobře zopakoval gramatiku, je více samostatný.

V BASICu mi ukázali, že i obávaný předmět může mít dítě rádo. Paní učitelce Ireně děkuji za velice pěkný přístup k dětem.

Jarmila Atiová


Ve škole jsem zlepšila hodně čtení

Havelková Kamila, 8 letHavelková Kamila, 8 let

Ve škole jsem zlepšila hodně čtení. Dostala jsem *, mamka měla velkou radost. Zlepšila se mi známka na 1-. Je to super!!!

Havelková Kamila


Po třech měsících intenzivního doučování se Lukáškovo čtení velmi zlepšilo

Lukáš Hnát, 12 letLukáš Hnát, 12 let

Do BASICu jsme Lukyho přihlásili kvůli špatnému čtení a problémům s tím souvisejícím (háčky a čárky při psaní). Hned na začátku jsem byla překvapena optimistickým a kamarádským přístupem. Luky se na hodiny těšil. Přestože chodil ve čtvrtek večer, nebyl unavený. Postupně jsme zaznamenávali změny ve čtení, rychlosti psaní bez chyb. I ve škole paní učitelka poznala, že na sobě Luky pracuje. Doučování ovlivnilo i výsledky v matematice – rychlé pochopení zadání slovní úlohy a její řešení. Po třech měsících intenzivního doučování se Lukáškovo čtení velmi zlepšilo. Příprava do školy Lukymu také netrvá tak dlouho a dokáže pracovat samostatně. Moc děkuji za možnost chodit s Lukynem do BASICu. Určitě budeme pokračovat, abychom čtení dotáhli do konce.

paní Hnátová


Syn si sám čte v knížce!

DSC_1169Daniel Lacek, 8 let

Do BASICu jsme přišli z důvodu synových potíží v ČJ. Nechtěl číst, pletl si písmenka… Po 4 měsících nastalo veliké zlepšení. Syn už si sám čte v knížce, listuje v novinách… Na vysvědčení to vypadá na 2 z ČJ (v 1. pololetí měl 3). Jsem velice spokojená, synovi se doučování moc líbí J. Paní učitelka má ke všem velice vřelý vztah a za sebe si myslím, že sem všechny děti chodí rády.Doporučuji tuto formu výuky všem.

Děkuji.

paní Pavlína Lacková


BASIC bylo to správné rozhodnutí

DSC_0667Anička, 11let

Anička ve IV. třídě začala mít velké problémy se čtením, psaním, pravopisem a její sebevědomí nebylo žádné. Ze školy se vracela s pláčem. Bylo nám jí líto a tak jsme se snažili najít řešení.

BASIC bylo to správné rozhodnutí. Anička ráda čte, učení jí více baví a hlavně sebevědomí už má.

Těšíme se na pokračování v BASICU a doufáme, že paní učitelka také.

Děkujeme

Monika Nováková


Líbilo se mi tady

Neubauerová Petruška, 8 letNeubauerová Petruška, 8 let

Jdou mi dobře slabiky. Nemám v nich už skoro žádné chyby. Baví mě psaní. Líbilo se mi tady.

Neubauerová Petruška


Miládce se zvýšilo sebevědomí a zlepšila známka z matematiky!

Miládka, 9 let

Do BASICU v HB jsme přišli začátkem března na 60 vyučovacích hodin. Miládka v BASICU není poprvé a proto se velmi těšila.

Když shrnu co vše se tu naučila, bude to na dlouho. Mimo toho, že se jí zvýšilo sebevědomí, tak je to lepší známka z matematiky.

Už nechodí do školy ve stresu, nebojí se paní učitelky a nevymýšlí si, proč jít do školy nemůže (např. bolest břicha, hlavy aj.).

Bylo to velice příjemné a paní učitelku si hned oblíbila. Je to úplně jiná forma přístupu a vyučování, než ve státní škole a jsem za BASIC moc vděčná. Dcera sem chodila moc ráda!

Děkujeme!!!

Milada Danielová


Bylo to tady moc, moc, moc, moc fajn a super

Naučila jsem se dobře počítat, abych v tom nedělala chyby. Úplně od začátku počítat a porozumět tomu.

Naučila jsem se pořádně sčítat a odčítat. Abych tomu rozuměla. Sčítání s přechodem přes desítku odčítání, násobilku. A dopočítávání do deseti a zaokrouhlování. A měla jsem moc hodnou paní učitelku, kterou jsem měla moc ráda. A bude se mi po ní moc stýskat!

Miládka Danielová, 9 let


 

Lukáš se ve škole velmi zlepšil

Lukáš Noll, 8 letLukáš Noll, 8 let

S doučováním jsem byla velmi spokojená. Lukáš se ve škole velmi zlepšil. Celkově se zklidnil a dokázal napravit vztahy ve škole. Ocenila jsem podporu učitele a její celkový přístup.

paní NollováVidea

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top