Má vaše dítě problémy s učením? Potřebujete poradit? OBRAŤTE SE NA NÁS ->>

Kdo se o vás stará

Andrea Garcia

Zakladatelka Studijního centra BASIC

Více informací >


Zdeňka Masopustová

Výkonná ředitelka Studijních center BASIC pro Českou republiku

775 040 808

basic@basic.cz

Více informací >


Lucie Barňák 

Vedoucí Studijního centra BASIC Brno

732 265 748

brno@basic.cz

Více informací >


Lenka Mrázová

Ředitelka Studijního centra BASIC Břeclav

739 658 726

breclav@basic.cz

Více informací >


Yvona Majerová Štěpanyová

Ředitelka Studijního centra BASIC České Budějovice

607 938 349

c.budejovice@basic.cz

Více informací >


Irena Švecová

Ředitelka Studijního centra BASIC Havlíčkův Brod a Horoměřice

776 271 252

hbrod@basic.cz

Více informací >


Radka Kuličková

Ředitelka Studijního centra BASIC Hranice

734 527 121

hranice@basic.cz

Více informací >


Veronika Smejkalová

Ředitelka Studijního centra BASIC Jihlava a Pelhřimov

725 774 710

pelhrimov@basic.cz

jihlava@basic.cz

Více informací >


Šárka Srbková

Ředitelka Studijního centra BASIC Mladá Boleslav

606 609 425

m.boleslav@basic.cz

Více informací >


Jana Langrová

Ředitelka Studijního centra BASIC Olomouc

777 604 565

olomouc@basic.cz

Více informací >


Gabriela Němečková

Ředitelka Studijního centra BASIC Plzeň

739 355 203

plzen@basic.cz

Více informací >


Martina Jiráčková

Ředitelka Studijního centra BASIC Rakovník

731 317 848

rakovnik@basic.cz

Více informací >


Pavla Gášková

Ředitelka Studijního centra BASIC Vsetín

734 442 120

vsetin@basic.cz

Více informací >

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top