Má vaše dítě problémy s učením? Potřebujete poradit? OBRAŤTE SE NA NÁS ->>

Zdeňka Masopustová

Práce v BASICu mi dala pocit uspokojení, že děláte práci, při které můžete pomáhat nejen dětem, ale celé jejich rodině.

Pozorujete změnu dítěte, které je neúspěšné ve škole a často z toho nešťastné. Jak se začíná krůček po krůčku zlepšovat a je veselejší. Zapalujete takové malé plamínky v dětských očích a to je ta největší a nejlepší odměna za práci, kterou můžete dostat.

 

Mým záměrem je nejen pomáhat dětem s učením, ale pomoci i rodičům, aby věděli jak se s dětmi efektivně učit a pomoci zvládat potíže nejen s učením. Právě proto ráda přednáším a to nejen v našich centrech, ale i ve školkách, školách, knihovnách, mateřských centrech… Pořádám i celodenní semináře, které jsou zaměřeny nejen na učení, ale i na výchovu a motivaci. Supervizoruji vzdělávací kurzy pro učitele a rodiče.

 

 

V roce 2013 jsem se stala výkonnou ředitelkou Studijních center BASIC pro Českou republiku a pomáhám ostatním s vedením jejich center.

 

Mým snem je pomoci co nejvíce dětem a rodičům zvládnout potíže s učením a tím si užít pohodově společný čas dětství a dospívání.

 

Volný čas trávím nejčastěji s rodinou a moc ráda čtu motivační knížky.

 

„Děti mají dostat takové bohatství, o které by nepřišly, ani kdyby se při ztroskotání zachránily nahé.“ Fernández de Lizardi

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top