Má vaše dítě problémy s učením? Potřebujete poradit? OBRAŤTE SE NA NÁS ->>

The girl-teenager looks at  pile of books on a white background

Chci vyřešit problémy s učením

Hledáte způsob, jak svému dítěti pomoci s učením, ale rady nezabírají? Víme, proč tomu tak je, a ukážeme vám, že to jde jinak.


Proč si nás vybrat

  • Poskytujeme individuální pomoc šitou na míru potřebám vašich dětí a vaší rodiny.
  • Využíváme specializovanou studijní metodu s prokazatelnými výsledky.
  • Naše lektory si sami školíme a dále vzděláváme.

Co od nás dostanete

  • Naučíme vás, jak zvládat problémy s učením a jak se s vašimi dětmi učit, aby je to bavilo.
  • Zbavíte se každodenní frustrace a do vašeho života se navrátí pohoda a radost.
  • Svým dětem zabezpečíte lepší budoucnost.

Jak řešíme problémy s učením

Poruchy-učení

Rozumíme dětem i rodičům

Naši metodu stavíme na skutečném porozumění. Odhalíme konkrétní překážky při učení a děti i vás naučíme, jak je správně zvládat.

Příjemné, přátelské a vstřícné prostředí

U nás se bude vaše dítě i vy cítit jako doma.

Metoda ověřená dlouholetou zkušeností

Jsme součástí mezinárodní sítě vzdělávacích organizací Applied Scholastics (česky Praktický vzdělávací systém) pracující se specializovanou vzdělávací metodou L. Rona Hubbarda.

„Proces učení není pouze navršení informací na vrch těch dalších. Je to proces získávání nového porozumění a lepších způsobů, jak něco dělat.“
– L. Ron Hubbard 


Jaký problém s učením chcete vyřešit?

Nechuť k učení

Nechce se vaše dítě učit nebo se učí s odporem? Vašemu dítěti chybí motivace k učení. Pomůžeme vám ji najít.

Nedostatek soustředěnosti

Nedokáže se vaše dítě při vyučování  nebo při domácím učení soustředit? Známe příčiny nesoustředěnosti a naučíme vás, jak na ně.

Problémy se čtením

Vaše dítě pomalu čte, dělá chyby a čtení je pro něj utrpením? Dostalo vaše dítě diagnózu „dyslexie“? Ukážeme vám, že to jde jinak, a pomůžeme vám problémy se čtením vyřešit.

Problémy s psaním

Je vám povědomé neuhlazené, nesrozumitelné nebo nečitelné písmo? Dostalo vaše dítě diagnózu „dysgrafii“? Ukážeme vám, že nic není neřešitelné, a i vaše dítě může psát hezky.

Problémy s počítáním

Bojuje vaše dítě se sčítáním, násobením a dalšími matematickými operacemi? Dostali jste diagnózu znějící „dyskalkulie“? Ukážeme vám, jak problémy s počítáním překonat.

Problémy s pravopisem

Pravopisem se vaše dítě zatím chlubit nemůže? Nebo dostalo označení „dysortografik“? Ukážeme vám, jak tyto problémy překonat.

Problémy s domácími úkoly

Trávíte hodiny a hodiny nad domácími úkoly, ale místo zábavy je to utrpení bez výsledků? Pomůžeme vám odhalit příčinu problémů a trvale ji odstranit.

Nesamostatnost

Máte pocit, že své dítě musíte do všeho nutit, neustále ho kontrolovat a nikdy nemá do učení chuť? Pomůžeme vám tento problém překonat jednou provždy.

Příprava a přijímací zkoušky

Čekají vaše dítě přijímací zkoušky? Máte strach, jestli se dostane na školu, kterou chcete? Bojíte se, jak bude následně zvládat výuku na střední škole?

Domácí vzdělávání

Rozhodli jste se pro domácí vzdělávání a nevíte si rady s probíranou látkou? Jste pracovně vytíženi a často domácí vzdělávání nezvládáte? Byli byste rádi, kdyby vám s tím někdo pomohl?

Příprava do první třídy

Chystá se vaše dítě do školy? Má odklad školní docházky? Nevíte, jestli je na školu dostatečně zralé? Máte strach, jak bude zvládat školní výuku? 

Letní doučování

Čekají vás opravné zkoušky z matiky, češtiny, nebo jiných předmětů? Má vaše dítě problémy se čtením, psaním, počítáním? Trápí vás nezvládnuté učivo z předchozích ročníků?

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top