Má vaše dítě problémy s učením? Potřebujete poradit? OBRAŤTE SE NA NÁS ->>

Studijní centrum BASIC

Pomocí specializovaného individuálního doučování pomáháme dětem, které mají potíže s učením. Přispíváme k lepší kvalitě vzdělávání dětí a zlepšujeme tak jejich budoucnost.


Základní fakta o Studijním centru BASIC

  • Studijní centrum BASIC bylo založeno v roce 2002.
  • Každý rok centrem úspěšně projde přes 800 studentů.
  • Aktuálně máme 19 poboček.
  • O vás i vaše děti se postará přes 50 lektorů.
  • Jsme součástí mezinárodní sítě vzdělávacích organizací Applied Scholastics.

Slovo zakladatelky

Vážení a milí,

Studijní centrum BASIC zde působí již od roku 2002 a naše pobočky můžete najít na více jak 30 místech v České republice a na Slovensku. Pomáháme dětem a studentům jakéhokoli věku, kteří mají studijní problémy a potřebují pomoc s učením (a to především s tím základním – čtení, psaní a počítání).

Za dobu naší existence jsme pomohli více než 7.000 dětí a studentů a spolupracujeme také s mnoha školami a dalšími institucemi, které k nám posílají děti během školního roku i o prázdninách.

V BASICu se jim dostane pomoci formou individuálního doučování, které cíleně zvládá problémy, které dítě v učivu má, a které výrazně ovlivní jeho další schopnost se učit a být ve škole aktivní. Dítě se učí studované látce skutečně rozumět a umět ji používat v životě.

Děti navíc naučíme, jak se správně učit, aby se nedostávaly do potíží, a pokud se tak přesto stane, aby si s tím uměly poradit.

Jsem velmi ráda a chci tímto poděkovat za veškerou dosavadní spolupráci, jelikož se nám společně touto cestou daří dosahovat výrazných úspěchů.

Na základě naší metodiky vznikly u nás také první 2 Základní a mateřské školy BASIC v Brně a v Praze. K dispozici máme i akreditovaný kurz Základní studijní příručka, který si u nás mohou nastudovat učitelé i rodiče, aby svým dětem dokázali s učením sami pomoci.

Pevně věřím, že se bude naše spolupráce se školami a ostatními organizacemi neustále rozvíjet, abychom tak pomohli co největšímu počtu dětí úspěšně vystudovat a připravit se plnohodnotně na život.

Andrea Garcia, MBA
zakladatelka

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top