Naše pobočky v České republice

Brno

Adresa: Dvořákova 588/13, 602 00 Brno

Telefon: 732 265 748

Email:studijnicentrum@basic.cz

Ředitel: Lucie Trhlíková

Zobrazit na mapě »

České Budějovice

Adresa: Senovážné náměstí 9, 370 01 České Budějovice

Telefon: 607 938 349

Email: c.budejovice@basic.cz

Ředitelka: Mgr. Yvona Majerová Štěpanyová

Zobrazit na mapě »

Havlíčkův Brod

Adresa: Na Valech 3523, 580 01 Havlíčkův Brod

Telefon: 776 271 252

Email:hbrod@basic.cz

Ředitelka: Irena Švecová

Zobrazit na mapě »

Hradec Králové

Adresa: Šafaříkova 666, 500 02 Hradec Králové

Telefon: 777 925 776

Email: hradec@basic.cz

Ředitelka: Jana Voltrová

Zobrazit na mapě »

Jihlava

Adresa: Masarykovo náměstí 9, 586 01 Jihlava

Telefon: 725 774 710

Email: jihlava@basic.cz

Ředitelka: Veronika Masopustová

Zobrazit na mapě »

Liberec

Adresa: Žitavská 234/63, 460 07 Liberec

Telefon: 774 644 364

Email: liberec@basic.cz

Ředitelka: Ing. Hana Hábelová

Zobrazit na mapě »

Mariánské lázně

Adresa: Tepelská 551/5, 353 01 Mariánské Lázně

Telefon: 605 136 736

Email: m.lazne@basic.cz

Ředitelka: Ing. Lenka Suchánková

Zobrazit na mapě »

Nymburk

Adresa: Palackého třída 222, 288 02 Nymburk

Telefon: 725 418 030

Email: nymburk@basic.cz

Ředitelka: Mgr. Pavlína Sylvarová

Zobrazit na mapě »

Olomouc

Adresa: Brněnská 462/47, 779 00 Olomouc

Telefon: 777 604 565

Email: olomouc@basic.cz

Ředitelka: Jana Langrová

Zobrazit na mapě »

Ostrava

Adresa: Kostelní 100/22, 702 00 Moravská Ostrava

Telefon: 725 438 248

Email: ostrava1@basic.cz

Ředitelka: Mgr. Pavla Chromečková

Zobrazit na mapě »

Pardubice

Adresa: Rožkova 120, 530 02  Pardubice

Telefon: 777 926 776

Email: pardubice@basic.cz

Ředitelka: Zdeňka Bydžovská

Zobrazit na mapě »

Pelhřimov

Adresa: U Prostředního mlýna 128, 393 01 Pelhřimov

Telefon: 725 774 710

Email: pelhrimov@basic.cz

Ředitelka: Veronika Masopustová

Zobrazit na mapě »

Písek

Adresa: Karlova 108, 397 01 Písek

Telefon: 775 902 049

Email: pisek@basic.cz

Ředitelka: Bc. Kateřina Sazmová

Zobrazit na mapě »

Plzeň

Adresa: Veleslavínova 12, 301 00 Plzeň

Telefon: 377 222 250, 739 355 203

Email: plzen@basic.cz

Ředitelka: Gabriela Němečková

Zobrazit na mapě »

Praha

Adresa: Mimoňská 645/2a, 190 00 Praha 9

Telefon:  770 170 710

Email: praha@basic.cz

Ředitelka: Mgr. Svatava Kovářová

Zobrazit na mapě »

Prostějov

Adresa: Dukelská brána 25/7, 796 01 Prostějov

Telefon: 605 214 592

Email: prostejov@basic.cz

Ředitelka: Mgr. Markéta Hajduková

Zobrazit na mapě »

Rakovník

Adresa: Trojanova 271, 269 01 Rakovník

Telefon: 731 317 848

Email: rakovnik@basic.cz

Ředitelka: Ing. Martina Jiráčková

Zobrazit na mapě »

Vsetín

Adresa: Stará cesta 1827, 775 01 Vsetín

Telefon: 734 442 120

Email: vsetin@basic.cz

Ředitelka: Pavla Gášková

Zobrazit na mapě »

Znojmo

Adresa: Sokolská 1268/24, 669 02 Znojmo

Telefon: 731 765 050

Email: znojmo@basic.cz

Ředitelka: Mgr. Jana Kovářová

Zobrazit na mapě »

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů.

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top