Má vaše dítě problémy s učením? Potřebujete poradit? OBRAŤTE SE NA NÁS ->>

Yvona Majerová Štěpanyová

Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu a následně se chtěla věnovat psychologii, ale toto nebylo vzhledem k roku 1986 tak úplně jednoduché. Dostala jsem doporučení na Pedagogickou fakultu Jihočeské univerzity, kterou jsem v roce 1992 úspěšně ukončila.

Po skončení vysokoškolského studia jsem se několik let věnovala pedagogické činnosti. Byla právě doba „porevoluční“, což znamenalo mnoho nových výzev i příležitostí. A vzhledem k tomu, že změny ve škole nebyly až tak rychlé, využila jsem zajímavou nabídku a přešla do rychle se rozvíjející obchodní oblasti.

Zde jsem procházela kontinuálně vzděláváním, a to především v oblasti komunikace, marketinku, prezentačních technik.

Komunikace, marketinkové aktivity a organizování byly stěžejní náplní mé velice pestré a zajímavé práce.

Pro mou osobu to znamenalo neustálý osobnostní rozvoj a trénink, pro mou rodinu častou absenci mne jako matky doma. Mnohokrát jsem po návratu domů z práce toužila, aby byl ku pomoci někdo, kdo mi pomůže s přípravou dětí na školu a odlehčí nám všem. Učení s dětmi po náročném pracovním dnu nebylo zcela bez emocí a pak to bylo znát na výsledku ve škole i na večerní rodinné atmosféře.

A právě toto bylo rozhodující, když jsem zvažovala otevření Studijního centra BASIC v Českých Budějovicích. Jsem přesvědčená, že služby centra poradí rodičům, kde hledat příčiny potíží s učením, jak se s dítětem učit a umožní tak prožívat celé rodině klidná odpoledne a podvečery pracovního týdne i volné dny bez „strašáka“ přípravy na školu.

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top