Má vaše dítě problémy s učením? Potřebujete poradit? OBRAŤTE SE NA NÁS ->>

Jana Langrová

Pro BASIC jsem se rozhodla z důvodu, abych pomohla dětem změnit názor na vzdělávání.

Jelikož systém ve školství se orientuje na chyby a selhání, což dokáže lehce odvrátit od původní myšlenky, životu kolem sebe lépe rozumět a lépe používat praktické věci a informace.

Pro mě je velmi důležité, aby každý dokázal najít sám sebe, být tím, kým chce být. Umět se správně rozhodovat a vybírat pro sebe nejdůležitější informace. Být svobodný člověk nesešněrovaný falešnými informacemi, pomluvami a fixními ideami.

 

 

 

 

 

Jsem mámou dvou úžasných dětí, které mě mnohé učí. Vidím jak je každé jiné, i když vzešly ze stejných buněk, mají stejnou výchovu a žijí ve stejných podmínkách. Přesto jsou úplně jiný, už od miminka. I to je důvod, proč jsem šťastná za BASIC. Dovoluje mi přistupovat ke každému dítěti individuálně, mám nástroje, které dokáží pomoci komukoli.

Každý ohlas, který se mi dostane zpět, je kladný! Tudíž hodnotím, že mé výsledky jsou dobré.

Nejvíce mě na mé práci baví hledat cestičky ke každému dítěti zvlášť, používat svou kreativitu a objevovat ty pravé nástroje pro každého zvlášť.

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top