Má vaše dítě problémy s učením? Potřebujete poradit? OBRAŤTE SE NA NÁS ->>

Irena Švecová

Jsem vděčná, že mi BASIC vstoupil do cesty a naplnil mi tak celoživotní sen UČIT DĚTI. Stalo se to před čtyřmi roky, když jsem na radu kamarádky přihlásila svého  syna do BASICu na doučování. Mám čtyři děti ve věku od 9 do 18 let, takže příprava do školy je u nás na denním pořádku a jisté zkušenosti už jsem měla. Brzy se začaly dostavovat výsledky jako důkaz o tom, že to funguje. Pravopis, který jsem se ho doma snažila doučit několik let, se mu rapidně zlepšil za pár měsíců. Jediné, co mi vadilo, bylo dojíždění  za doučováním do jiného města.

 

Pak už mě nic nemohlo zastavit, v lednu 2014 jsem slavnostně otvírala BASIC v Havlíčkově Brodě. Zpočátku jsem vyučovala sama, potřebovala jsem si všechno osobně vyzkoušet. Později jsem začala hledat a našla moc šikovnou kolegyni, takže teď vyučujeme obě dvě.

 

To, co mě naplňuje v mé práci je, že téměř okamžitě vidím výsledky své práce: na dětech, kterým se ve škole dlouhodobě nedařilo a po relativně krátké době začnou zažívat úspěchy a vrátí se jim chuť do učení, a na jejich rodičích, kterým poprvé v životě někdo vysvětlí, jak se s dětmi učit a postupně z dětí vychovat samostatné a úspěšné lidi.

Mým záměrem je rozšířit naší úspěšnou studijní technologii do povědomí široké veřejnosti a tím napomoci ke zvýšení vzdělanosti naší společnosti.

Jsem pyšná na to, že jsem součástí skvělého týmu sítě BASIC, práce u nás je krásná a naplňující. Stát se učitelem v BASICu není vůbec lehké, člověk to musí myslet upřímně, mít vysoké nasazení a mít práci spíše jako koníček.

Svůj volný čas trávím nejraději se svou rodinou. V zimě jezdím ráda lyžovat, léto trávím nejraději na zahradě ve společnosti přátel, nebo cestováním po Česku. Mezi mé další záliby patří dlouhé procházky se psem, plavání a nově tenis.

Vedení BASICu v Havlíčkově Brodě je můj program na mnoho let do budoucna, doufám, že setkání s námi pro vás bude vždy inspirativní.

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top