Veronika (Masopustová) Smejkalová

_IMG7967-91V BASICu jsem začala pracovat v únoru 2013 jako soukromá učitelka 2 dny v týdnu. Postupně jsem začala poznávat, že to pro mě není jen práce, ale koníček a „životní poslání“.

Na své práci mám nejraději to, když vidím, jak se děti postupně zlepšují, jsou šťastnější. Ze začátku k nám chodí děti, ale i rodiče, nešťastní a „zničení“ ze školních výsledků, dlouhého domácího učení… Postupně se děti začínají usmívat a radovat. To je věc, kvůli které se každý večer těším do práce.

 

 

 

 

 

Poznala jsem, že učení není o tom, naučit se na písemku a mít jedničku (ve škole jsem to dělala a dnes si z toho nic nepamatuji 🙂 ), ale umět využít učivo v životě. A právě to BASIC dělá. S dětmi se neučíme nic zpaměti, nedrtíme se zdlouhavé a těžké poučky, ale reálně si ukazujeme, kde se dá daná věc použít.

V současné době se starám o BASIC v Jihlavě a Pelhřimově a o celorepublikovou propagaci.

Volný čas ráda trávím s rodinou, čtením (nejlepší jsou tlusté knížky 🙂 ) a pobytem v přírodě (kolo, brusle, běh). Každoročně pořádám a účastním se letních táborů.

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů.

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top