Má vaše dítě problémy s učením? Potřebujete poradit? OBRAŤTE SE NA NÁS ->>

Veronika (Masopustová) Smejkalová

V BASICu pracuji už od února 2013 a musím říct, že práce mě nejen moc baví, ale hlavně naplňuje. Nyní se starám o dvě studijní centra – v Jihlavě a Pelhřimově a pomáhám ostatním pobočkám s vedením. Pod moje křídla patří i celorepubliková propagace.

 

A jaké byly moje začátky?

Začínala jsem v roce 2013 jako soukromá lektorka. V BASICu jsem poznala, o čem učení vlastně je. Nadrtit se nazpaměť učivo na písemku a po písemce vše hned zapomenout – to je cesta do pekel. V BASICu jsem pochopila, že pokud chci některé věci i používat, musím jim rozumět. Potom je krásné sledovat děti, které něčemu konečně porozumí, odchází s nadšením, jsou spokojenější a ve škole se zlepšují. Těžké a dlouhé definice u nás děti neučíme – nejlépe si věci co nejvíce reálně ukazujeme. A o tom je BASIC. Tím já žiji.

 

 

A co dělám zrovna, když nepracuji?

Ráda trávím čas se svojí rodinou a nejbližšími. Čtu „bichle“, hubené knížky mi nestačí. 😊 No, a večer také ráda vyběhnu nebo se projedu na kole či bruslích. Mám také malého pejska, který se mnou jezdí i do práce, a děti ho milují. 😊 V létě pak dva týdny odpočívám na dětském táboře, který pořádáme pravidelně už do roku 2008.

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top