Má vaše dítě problémy s učením? Potřebujete poradit? OBRAŤTE SE NA NÁS ->>

„Doučování mi moc pomohlo…“

“Dobrý den, s výukou v BASIC jsem nadšeni a maximálně spokojeni.

Syn si doplnil chybějící látku, tím pádem více porozuměl dalším látkám. Denča s ním probírala a vysvětlovala i nové látky, které se ve škole učili a paní učitelka ze ZŠ nebyla schopna to vysvětlit tak, aby tomu porozuměli všichni žáci.

Za to jí velké díky.

Syn se zlepšil skoro o 2 stupně, takže přestal mít stres a strach z každé písmenka a my též. Pokud bude potřeba, určitě se na BASIC obrátíme.

Ještě jednou díky moc.”

Monika, maminka Tomáše – 14 let

 

“Bylo to tu dobré. Hodně mi BASIC pomohl. Naučila jsem se tady násobilku, vyjmenovaná slova, zlomky a písemné násobení a dělení. Když jsem něco nechápala, zeptala jsem se a Verča nebo někdo, koho jsem zrovna měla, mi to vysvětlili. Byla to tady zábava, ale nějaké příklady zábava nebyly.”

Meda – 10 let

 

Doučování mi moc pomohlo, když jsem sem začala chodit, měla jsem z matiky 5 a teď po 3 měsících mám 4, což je docela dobrý, určitě budu chtít chodit i příští rok, protože mi to vážně hodně pomohlo. Lea, Verča a Denča mi to skvěle vysvětlily tak, že jsem to pochopila. Jestli budu chodit i příští rok, tak bych se mohla zlepšit třeba na 3, ale jinak holkám moc děkuji. Bylo to tu vážně skvělý.”

Verča, 15 let

 

“Moc děkuji týmu učitelek za skvěle odvedenou práci při doučování matematiky. Za 12 týdnů se Verče prospěch zlepšil o 1 ½ stupně a proto v dalším školním roce se těšíme opět na spolupráci. Jelikož nás čekají přijímačky, bude doučování nutné. Byli bychom rádi, kdyby se v ZŠ věnovali studentům se stejnou intenzitou. Moc děkujeme. Doležalovi”

Helena Doležalová, maminka Verči – 15 let

 

 

Chcete dostávat upozornění do e-mailu?

Budeme vám posílat informace o nových článcích, termínech přednášek či letních táborů a jiných akcí, které pořádáme.

Registrací dáváte souhlas se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zasílání newsletterů po dobu maximálně 5 let. Odhlásit se můžete kdykoliv jediným kliknutím v každém e-mailu. Jak chráníme vaše osobní údaje »

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top