Hodně se zlepšil v početních úkonech

„Moc se mi tu líbilo. Hodně jsem se zlepšil v matematice – sčítání a odčítání, dělení písemně a sčítaní a odčítaní písemně.

Teď už nenosím moc z matematiky pětky a čtyřky. Nosím trojky, dvojky a jedničky. Jsem za to moc rád.“

Míša, 11 let

 

„Pro doučování v BASICu jsme se rozhodli ve chvíli, kdy bylo doma při psaní úloh z matematiky již po několikáté velké dusno, křik a pláč.

Hned během prvního měsíce doučování se atmosféra doma zlepšila, vylepšily se i výsledky ve škole.

Zpočátku se na doučování Michal velmi těšil, poslední měsíc už před odjezdem do Jihlavy brblal, ale z BASICu jsem si vždy odvážela dobře naladěného a optimistického kloučka.

Pochvaloval si způsob doučování hravou formou a začal si trochu více věřit. Nadále ovšem tvrdí, že matematiku nemá rád a bojí se jí.

Míša se hodně zlepšil v základních početních úkonech – sčítaní, odčítaní, násobení, dělení, to vše už zvládá rychle a bez prstů . Naopak hodně pořád vázne logické myšlení, zdravý „selský rozum“.

Ve slovní úloze, kterou zvládne vyřešit, stačí maličko pozměnit parametry a je problém. Možná prostě není jeho mozek logických úvah schopen, to se samozřejmě může stát.

Chtěla bych moc poděkovat slečně Kamile za její trpělivost, vstřícnost, Míša jí měl moc rád! A já jsem přesvědčená, že dělala maximum a opravdu Míšovi pomohla.“

Soňa Vašková, maminka Míši – 11 let

 

             

Chcete dostávat upozornění do e-mailu?

Budeme vám posílat informace o nových článcích, termínech přednášek či letních táborů a jiných akcí, které pořádáme.

Registrací dáváte souhlas se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zasílání newsletterů po dobu maximálně 5 let. Odhlásit se můžete kdykoliv jediným kliknutím v každém e-mailu. Jak chráníme vaše osobní údaje »

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů.

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top