Má vaše dítě problémy s učením? Potřebujete poradit? OBRAŤTE SE NA NÁS ->>

Jak zlepšit svůj život…

… pomocí komunikace

 

 

Stále dokola si pokládáte otázku: „Proč mě nikdo neposlouchá?“ nebo „Proč jsou všichni kolem mě úplně nenormální a nedá se s nimi mluvit?“ Anebo toho je hodně v práci, do toho děti, které neustále řvou a doma je pak dusno? A komunikace s dětmi… škoda mluvit. Někdy máte určitě pocit, že je to marné a lepší už to nikdy nebude. Hádky a vztek jsou na denním pořádku. A pak ještě přijde nějaký chytrolín, okomentuje a zkritizuje vás. To je přímo červená pro býka…

 

Dokážete si představit, že byste pohodlně a bez negativních reakcí zvládali výbuchy a výlevy ostatních?

Ať už šéfa, zaměstnance, partnera či dětí… Kolik času potřebujete k získání odpovědi? Jak dlouho trvá, než druhý udělá přesně to, co po něm požadujete? Co kdybyste doma s dětmi fungovali bez zbytečného křiku a hněvu?

 

Můžeme vás naučit tyhle věci a situace zvládat lépe. Pomůžeme vám zvýšit odolnost stresu, ustát provokující poznámky, umět mluvit i s lidmi, kteří vám úplně nesedí a lehce si získat pozornost druhých. Sami si vyzkoušíte, kam až vaše schopnosti mohou zajít a kam až je můžete posunout.

 

Přijďte si zlepšit svůj život pomocí komunikačního tréninku!

 

Co by vás mohlo zajímat

O co se jedná?

Je to tvrdý komunikační trénink, který zlepší vaše schopnosti naslouchat a vnímat druhého, zvládat pohodlně jeho reakce a sám být v klidu. Zvýší dovednosti v komunikaci a toleranci k ostatním.

Jak kurz probíhá?

Kurz je určen největším kabrňákům, co hodně snesou! Je to tvrdý trénink, který trvá od rána do večera po celý týden. Je to dřina. Ale když to vydržíte a zvládnete, čeká vás na konci odměna. Získáte svobodu a sílu nejen komunikovat, ale i překonávat hory překážek.

Pro koho se to vyplatí?

Pro rodiče, pedagogy a kohokoli, kdo pracuje s lidmi a musí neustále zvládat náročné situace.

Kdy se kurz koná?

Od pondělí 6. 9. 2021 do soboty 11. 9. 2021.

Přihlaste se radši ještě dnes, ať na vás zbyde místo.

Cena kurzu

16.000,- Kč

V ceně je kurz, strava a ubytování.

Místo konání

Luka nad Jihlavou (okres Jihlava, kraj Vysočina)

 

Přihlásit se na kurz

Zdeňka Masopustová

775 040 808

z.masopustova@basic.cz

Chcete dostávat upozornění do e-mailu?

Budeme vám posílat informace o nových článcích, termínech přednášek či letních táborů a jiných akcí, které pořádáme.

Registrací dáváte souhlas se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zasílání newsletterů po dobu maximálně 5 let. Odhlásit se můžete kdykoliv jediným kliknutím v každém e-mailu. Jak chráníme vaše osobní údaje »

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top