Má vaše dítě problémy s učením? Potřebujete poradit? OBRAŤTE SE NA NÁS ->>

Jaké to bylo v BASICu

Jak to vidí rodiče, jaké pokroky jejich děti udělaly ve Studijním centru BASIC.

„S doučováním matematiky jsme byli moc spokojení. Perfektní přístup paní inženýrky a velmi dobré vysvětlení látky. Vyhovovala nám zpětná vazba o probírané látce a pokrocích v počítání.  Bez doučování by se syn na přijímačky nedokázal připravit. Na hodiny matematiky se těšil. Děkuji za velmi aktivní přístup ve výuce.

Kateřina Anslová, maminka Vojty – 14 let

 

„S dcerkou Amálií jsme do BASICu, k p. Suchánkové, zavítali s úmyslem přípravy na přijímací zkoušky na osmileté gymnázium. Při distanční výuce, která v r. 2020 a 2021 probíhala, měly děti velmi ztížené podmínky pro přípravu. Velmi si proto vážím práce i ochoty p. Suchánkové, kterou vůči Amálce po celou dobu doučování projevovala. Upřímně nás velmi mrzí, že tato cesta končí a začíná nám nová. Amálka na přípravu chodila velmi ráda a měla radost za každý malý úspěch. Výuka pro ní byla mnohdy nejen povinností, ale i zábavou. Věřím, že pro dcerku byla výuka přínosem, ať už přijímací zkoušky dopadnou jakkoliv. Moc bych ji přála, aby se dostala, avšak vím, že máme hodně nedostatků, které se v průběhu distanční výuky ještě prohloubily. Ať to dopadne jakkoliv věřím, že tato zkušenost je pro nás velmi významnou.“

Kateřina F., maminka Amálky – 11 let

 

[tlac zarovnani=“doleva“ obsah=“Chci zjistit víc“ cil=“konzultace-zdarma“]

Chcete dostávat upozornění do e-mailu?

Budeme vám posílat informace o nových článcích, termínech přednášek či letních táborů a jiných akcí, které pořádáme.

Registrací dáváte souhlas se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zasílání newsletterů po dobu maximálně 5 let. Odhlásit se můžete kdykoliv jediným kliknutím v každém e-mailu. Jak chráníme vaše osobní údaje »

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top