Jedeme online!

Reagujeme na současnou situaci, kterou právě prožíváme. Jelikož se zdá, že karanténa bude trvat trochu déle…

… rozhodli jsme se využít moderních technologií a přinést vám online výuku.

Neváhejte se obrátit na vaši pobočku a domluvte se!

Kromě online výuky vám také poskytneme i online konzultace a přednášky.

 

Sledujte nás na sociálních sítích, ať vám nic neuteče!

 

A jak to bude dál?

Jakmile skončí vládní vyhlášení o omezení volného pohybu, vracíme se k individuálního osobnímu doučování v našich centrech. Do té doby než začnou děti chodit opět do školy (zatím se hovoří o druhé polovině května) bude možné využít intenzivního doučování a dohnat vše, co v době „nucené“ přestávky uteklo.

Přijímací zkoušky na střední školu by se měly konat dva týdny po znovuotevření škol. Na rozdíl od předešlých let bude pouze jeden termín přijímacích zkoušek.

Školní rok by měl klasicky končit 30. června 2020. Od 1. července 2020 začínají letní prázdniny. Naše letní tábory proběhnou dle plánu. 🙂

Chcete dostávat upozornění do e-mailu?

Budeme vám posílat informace o nových článcích, termínech přednášek či letních táborů a jiných akcí, které pořádáme.

Registrací dáváte souhlas se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zasílání newsletterů po dobu maximálně 5 let. Odhlásit se můžete kdykoliv jediným kliknutím v každém e-mailu. Jak chráníme vaše osobní údaje »

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů.

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top