Má vaše dítě problémy s učením? Potřebujete poradit? OBRAŤTE SE NA NÁS ->>

Letní tábory v BASICu

V BASICu pořádáme letní tábory již od roku 2006.

Každoročně jich na našich pobočkách pořádáme několik, stejně jako letos.

Tento rok se konalo celkem 7 táborů a zúčastnilo se jich 146 dětí.

Příměstský tábor v BASICu Mladá Boleslav „Tajemné příběhy“

Už 3. rokem se letos konal příměstský tábor v Mladé Boleslavi 😀
Děti si užily týden plný zábavy a her 😉

 

Letní tábor BASIC Plzeň „Jumanji: Vítejte v džungli“

První letní týden strávily děti z BASIC Plzeň na letním dětském táboře, tentokrát na téma Jumanji.
Během táborového týdne děti zažily tematické rozcvičky, celotáborový výlet, zkusily teplotu vodu v Hracholuské přehradě, vyzkoušely svoji statečnost při stezce odvahy, navštívili nás policejní psovodi a policejní zásahová jednotka.
Děti během soutěží získávaly diamanty, které je na konci tábora dovedly k pokladu.
Děti i vedoucí si tábor moc užili a těšíme se příští rok.

 

Letní tábor BASIC Jihlava a Pelhřimov „Cesta kolem světa“

Na začátku července se uskutečnil letní tábor BASICu Jihlava a Pelhřimov na téma Cesta kolem světa. Během 13 dní jsme poznávali různé země, jejich hlavní města a zajímavosti. Pomocí létajícího balónu jsme procestovali svět, hráli jsme spoustu zábavných her a vytvořila se nová přátelství. V teplých dnech jsme se schladili skluzavkou, u koupaliště nebo vodní bitvou. Po celý tábor jsme měli výborná jídla a o vše bylo dobře postaráno. Děkujeme za super partu lidí.

 
BASIC Jihlava a Pelhřimov pořádal v létě 2 tábory. 😀
V termínu od 15. 7. – 22. 7. 2023 proběhl druhý tábor na téma Cesta kolem světa se specializací na zlepšení soustředěnosti, paměti a komunikace. 😉
Každé dopoledne měly děti komunikační kurz, kde ve dvojicích prováděly různá cvičení.
Po poledním klidu přišel čas na hry a poznávání světa. Vytvořila se zde dobrá parta dětí, který krásně pracovaly, týmově se podporovaly ve hrách a užily si spoustu zábavy. 😀
 
 
 
 
 

Letní příměstský tábor v BASICu Havlíčků Brod

Příměstský tábor v BASICu Havlíčkův Brod jsme si moc užili🤩. Každodenní dopolední trénink soustředěnosti byl na dětech (i dospělých) poznat hned na odpoledních venkovních aktivitách! 🤸‍♂️🤾🧘 Den za dnem lepší postřeh a vnímání… 👀👂👃🧠 Prostě konec teorie “Jak být tady a teď”, PRAXE A VÝSLEDKY!

 

Letní příměstský tábor v BASICu Horoměřice 

BASIC Horoměřice zažil svůj první příměstský tábor s kurzem na zlepšení paměti a komunikace. Při kurzu jsme se opravdu pobavili, jedli dobrou domácí stravu, v přírodě hráli hry, ale hlavně jsme pracovali na zlepšení paměti, soustředěnosti a schopnosti správně komunikovat. Pár pochvalných závěrečných zpětných vazeb od dětí to dokládá 😊.

Letní příměstský tábor v BASICu Vsetín

Zažili jsme 5 dní plných zábavy. Stihli jsme procestovat v čase všechna 4 roční období. Děti získaly v angličtině základní slovní zásobu vztahující se k ročním obdobím. Již tradičně jsme ve čtvrtek absolvovali výlet, letos do jeskyní v Teplicích nad Bečvou.

Chcete dostávat upozornění do e-mailu?

Budeme vám posílat informace o nových článcích, termínech přednášek či letních táborů a jiných akcí, které pořádáme.

Registrací dáváte souhlas se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zasílání newsletterů po dobu maximálně 5 let. Odhlásit se můžete kdykoliv jediným kliknutím v každém e-mailu. Jak chráníme vaše osobní údaje »

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top