Máme nové posily!

Chtěla bych vám všem představit a mezi námi uvítat dvě skvělé ženy/dívky, které jsou s námi na jedné lodi.

První s1e jmenuje Hana Hábelová. Hanička převzala pobočku v Liberci a od července začala učit. Je mladá, energická a plná sil.

 

A co nám napsala o sobě?

„Mám ráda přírodu a sport, čtení knih a sebevzdělávání. Nemám ráda držkovou, neaktivitu, přetvářku.
Na BASIC jsem narazila v období, kdy moje byrokratická práce bez viditelných výsledků a ocenění dosáhla pomyslného vrcholu. Po pár setkáních a telefonátech s Tebou jsem byla rozhodnutá a nelituji. Děti jsou snaživé, systém krásně nastavený a všechno najednou dává smysl.“
IMG_0256

 

A druhá je Kateřina Sazmová. Káťa je maminkou dvou dětí chlapce 10 let a pětileté holčičky a od září bude vést pobočku v Písku.

 

Co má Káťa ráda?

„Dobrou náladu a dětský smích (nejen dětský), sluníčko a léto, stromy a lesy, psy, příběhy, psaní, sport atd… Co nemám ráda je zášť, pokrytectví, násilí a utlačování.

Proč jsem se rozhodla pro BASIC? Dlouho jsem hledala, co bych chtěla ve svém životě dělat, co by mě naplňovalo. Po letech strávených v kanceláři jsem věděla, že svět počítačů a komunikace přes emaily v cizím jazyce není pro mne to správné. Je to zajímavé, seznámíte se spoustou lidí, cestujete po světe v rámci služebních cest….ale nebyla jsem tam já. Mám velmi ráda češtinu a čím více stárnu a měním se s přibývajícím věkem :-), uvědomuji si, že čeština je pro mne ten nejbližší jazyk, kterým umím spoustou věcí vyjádřit, nazvat je pravým jménem. Mohu dát do toho celé své srdce a duši. Navíc je tu práce s dětmi, která mne vždycky táhla, jen mi chybělo adekvátní pedagogické vzdělání. A když se objevil inzerát Basicu hledající lektory doučování, byla jsem doma. Jako kdyby se mi v hlavě rozsvítila žárovička a blikala: „To je přesně ono.“

 

Jsem ráda, že jsem potkala další dva skvělé lidi, s kterými mi bude čest spolupracovat.

Moc holky mezi nás vítám

Zdeňka Masopustová

DSC06742

 

Chcete dostávat upozornění do e-mailu?

Budeme vám posílat informace o nových článcích, termínech přednášek či letních táborů a jiných akcí, které pořádáme.

Registrací dáváte souhlas se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zasílání newsletterů po dobu maximálně 5 let. Odhlásit se můžete kdykoliv jediným kliknutím v každém e-mailu. Jak chráníme vaše osobní údaje »

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů.

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top