Má vaše dítě problémy s učením? Potřebujete poradit? OBRAŤTE SE NA NÁS ->>

Měly by se děti v létě učit?

Jak je to s létem a učením?

Pokud děti nemají s učením problém, tak je to skvělé, a doopravdy je s učením o prázdninách nemusíme nijak zvláště zatěžovat. Stačí, když si vybudují pozitivní vztah ke čtení a něco si přečtou. Čtením si budují nejen slovní zásobu, která je jak pro učení, tak pro život nezbytná. Ke konci prázdnin nebo během nich v lehkosti, i podle věku dítěte, něco zopakujeme z českého jazyka, psaní či matematiky.

 

Těžší to mají děti, kterým učení během školního roku dělalo problém. Pokud tyto potíže v učení u nich nevyřešíme, budou se v následujícím ročníku jenom zhoršovat.

Během léta, kdy děti nechodí do školy a neučí se novou látku, je ideální čas na dohnání a zvládnutí problému. Samozřejmě všeho s mírou :-). Nemůžeme děti na 2 měsíce doma „přivázat“ ke stolu a nutit je, se učit 4 hodiny denně. Ale s lehkostí si každý den něco zopakovat a procvičit.

 

V BASICu jsme na léto a pomoc dětem připraveni. Máme pro ně připravené individuální doučování, kde hravou a odlehčenou formou pomůžeme dětem s jejich problémy.

 

 

 

Chcete dostávat upozornění do e-mailu?

Budeme vám posílat informace o nových článcích, termínech přednášek či letních táborů a jiných akcí, které pořádáme.

Registrací dáváte souhlas se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zasílání newsletterů po dobu maximálně 5 let. Odhlásit se můžete kdykoliv jediným kliknutím v každém e-mailu. Jak chráníme vaše osobní údaje »

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top