Má vaše dítě problémy s učením? Potřebujete poradit? OBRAŤTE SE NA NÁS ->>

O učení a výchově

Přemýšleli jste někdy o tom zda souvisí výchova s učením?

Podívejte se na videa ohledně výchovy dětí, učení a přístupu dětí k učení.

Proč by měly děti pracovat

Je to důležité z toho důvodu, aby děti věděly, k čemu je v životě důležité to, co se učí ve škole (například při vaření). Práce pomáhá k tomu, aby se dítě učilo lépe, prací se mu totiž zlepšuje paměť.

 

Jak ovlivňují emoce učení

Emoce ovlivňují učení hodně, když je máme vysoké, lépe se nám učí a daří. Naopak, pokud jsme dole na emocích, máme strach, děláme chyby. Je důležité na děti nepřenášet naše špatné emoce a nedávat jim možnost selhání.

Proč nechtějí děti chodit do školy

Něco jim ve škole nedává smysl, nestíhají, mají plno selhání a neúspěchů. Proto se dětem do školy nechce, odbíhají od učení, pláčou, mají k tomu nechuť.

Proč se některé děti hůře učí

Může to být tím, že si dítě nevěří nebo v sobě nemá žádnou jistotu. To je způsobenou malou samostatností, nasbíranými neúspěchy nebo neustálým upozorňováním na chyby.

Potřebujete pomoc s učením?

Chcete dostávat upozornění do e-mailu?

Budeme vám posílat informace o nových článcích, termínech přednášek či letních táborů a jiných akcí, které pořádáme.

Registrací dáváte souhlas se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zasílání newsletterů po dobu maximálně 5 let. Odhlásit se můžete kdykoliv jediným kliknutím v každém e-mailu. Jak chráníme vaše osobní údaje »

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top