Oba jsme se naučili, jak na to

„Stáňa na konci 1. třídy velmi špatně a hlavně nerad četl. Přes prázdniny se vztah ke čtení zhoršil a vystupňoval.

Na začátku 2. tř. začal chodit do BASICu k Jitce. Z 1 lekce (pondělí) vyšel usměvavý a nadšený. „Mami, kdy přijdu znovu?“ „Až ve čtvrtek? Já už se tak těším.“ Každou cestu do i z Jablíčka=BASICu si poskakoval a vypadal šťastně. Čtení se velmi zlepšilo.

Poměrně jistě zvládá i dlouhá slova, uvědomuje si svůj pokrok. A hlavně rozumí a vnímá obsah. Oba jsme se naučili, jak na to. A nejen na čtení. Jednoduché principy se osvědčují ve všem školním i neškolním. S jistotou čte i slovní úlohy. Zjistili jsme, že oblíbenou matematiku můžeme zapojit i do čtení a psaní jako motivaci. Čtení doma už není totální „opruz“ a dokonce si to i užíváme a dost se při zpětném přehrávání nasmějeme.

Zlepšila se úprava písma. Já jsem díky přednáškám pro rodiče zjistila hlavní kameny úrazu při učení. Lépe tak rozumím jeho občasné nechuti či vzteku a některé využívám i sama pro sebe ve svém vzdělávání. Jitka je naprosto úžasná, moc ji děkuji. 🙂 Investice do doučování v Jablíčku byla rozhodně správná a ušetřila nám mnoho trápení, slz a nervů do budoucna. DÍKY!“

Maminka Stáníka – 7 let

 

 

Chcete dostávat upozornění do e-mailu?

Budeme vám posílat informace o nových článcích, termínech přednášek či letních táborů a jiných akcí, které pořádáme.

Registrací dáváte souhlas se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zasílání newsletterů po dobu maximálně 5 let. Odhlásit se můžete kdykoliv jediným kliknutím v každém e-mailu. Jak chráníme vaše osobní údaje »

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů.

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top