Má vaše dítě problémy s učením? Potřebujete poradit? OBRAŤTE SE NA NÁS ->>

Online přednášky pro Rodinář

Měli jsme to potěšení zúčastnit se Rodinářů Kraje Vysočina. 🙂

Kraj Vysočina vzhledem k pandemickým opatření nemohl organizovat hromadné přednášky, tak umožnil veřejnosti setkávat se aspoň online. A to ne webinářích – RODINÁŘÍCH.

BASIC se do tohoto projektu zapojil také a společně jsme uspořádali 3 online přednášky na různá témata ohledně učení s dětmi.

 

Co jsme měli za přednášky?

Podívejte se na záznamy z přednášek. Stačí na ně jen kliknout. 🙂

 

Reference na přednášky

Reference od pořadatele

„Vážená paní Masopustová,

dovolím si Vám poděkovat za realizaci společných Rodinářů Kraje Vysočina, zaměřených na pomoc rodičům s domácí výukou a přípravou dětí do školy. Jednalo se celkem o tři Rodináře, ve kterých jste účastníkům nabídla tipy a rady, jak s dětmi při učení pracovat, motivovat je a budovat u nich potřebné sebevědomí. Vaše praktické přednášky si dovolujeme ocenit zvláště v této době, kdy spousta rodičů s dětmi řeší online výuku a často se u dětí potýkají s problémy jako je nesoustředěnost, pomalé pracovní tempo či nezájem. Vašich Rodinářů se zúčastnilo celkem 126 rodičů a jsme rádi, že jsme jim společně s vámi mohli být v této oblasti nápomocni.

Velice děkujeme za spolupráci a přejeme mnoho úspěchů při další práci s dětmi.

S pozdravem“

Mgr. Stanislava Holbová

oddělení rodinné a seniorské politiky a rozvoje služeb
odbor sociálních věcí

 

Zpětná vazba od účastníka přednášky

Chcete dostávat upozornění do e-mailu?

Budeme vám posílat informace o nových článcích, termínech přednášek či letních táborů a jiných akcí, které pořádáme.

Registrací dáváte souhlas se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zasílání newsletterů po dobu maximálně 5 let. Odhlásit se můžete kdykoliv jediným kliknutím v každém e-mailu. Jak chráníme vaše osobní údaje »

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top