Má vaše dítě problémy s učením? Potřebujete poradit? OBRAŤTE SE NA NÁS ->>

Příprava na přijímací zkoušky

Čekají vaše dítě přijímací zkoušky? Máte strach, jestli se dostane na školu, kterou chcete? Bojíte se, jak bude následně zvládat výuku na střední škole? Chcete být na tento důležitý životní krok náležitě připraveni? Potřebujete upevnit základy v matematice nebo českém jazyce a přitom ještě připravit na zvládnutí přijímacích zkoušek?

Přijímací zkoušky na střední školu jsou pro každého studenta prvním mezníkem v životě. Rozhodnutí, které zásadně ovlivní studijní kariéru. Pomůžeme vám!


3 důvody pro BASIC

  • Používáme specializovanou výukovou metodu s prokazatelnými výsledky.
  • Individuální doučování šité na míru vašeho dítěte a vaší rodiny.
  • Učitel zvolí optimální tempo výuky s ohledem na individuální potřeby dítěte

S přípravou na přijímací zkoušky neotálejte – čím dříve začnete, tím lépe. Pokud se žák průběžně chystá, je daleko větší záruka úspěchu při přijímacích zkouškách.


Co od nás dostanete

  • Doženeme u vašeho deváťáka mezery a připravíme ho na přijímací zkoušky
  • Zbavíte se každodenní frustrace a do vašeho života se navrátí pohoda a radost.
  • Svým dětem zabezpečíte lepší budoucnost.

Přijímací zkoušky na střední školu se budou konat:

Čtyřleté obory a nástavbová studia:

  • 1. řádný termín – 12. dubna 2024
  • 2. řádný termín – 15. dubna 2024

Šestiletá a osmiletá gymnázia:

  • 1. řádný termín – 16. dubna 2024
  • 2. řádný termín – 17. dubna 2024

Reference

„Líbilo se mi tu moc. Jsem moc ráda, že jsem sem chodila, protože už matematice rozumím. Věřím, že zvládnu přijímačky. Mají tu skvělý přístup a milé učitelky. Jestli se dostanu na střední, donesu vám bonboniéru! Děkuji moc za vše…

Hlavně za objasnění geometrie… Jsem připravena. Děkuji!!!“

– Petra Brunová, 15 let

„Na doučování mne mamka přihlásila, jelikož budu dělat přijímací zkoušky na střední školu. Hlavně jsem se chtěl zlepšit ve slovních úlohách. Paní učitelky mi vše jednoduše vysvětlily a jsem za to moc rád. Patří jim velký dík. Děkuji.“

– Martin, 15 let

„Ahoj, do BASICu jsem začala chodit cca před rokem, a to z důvodu, že jsem měla opravdu velké problémy s matematikou. Řekla jsem si, že už to takhle dál nejde, že s tím potřebuji a hlavně, že chci něco dělat. Tak jsem začala hledat doučování na internetu, až jsem nakonec narazila na BASIC. Upřímně musím říci, že fakt, že mám začít chodit na doučování, byl pro mě nepředstavitelný, protože nejsem studijní typ a tak mě to trochu děsilo. Představovala jsem si ponurnou místnůstku, ve které budu sama a pokaždé, když mi to nepůjde, budou na mě naštvaný.

Ale opravdu tomu tak není. Když jsem sem poprvé přišla, s úsměvem mě přivítali. Atmosféra v BASICu je velmi pohodová, lidé jsou tu milí, ochotní a přívětiví.

Nikdy bych si nemyslela, že někdy něco z matematiky pochopím, ale musím říci, že za uplynulý rok, co jsem chodím,  jsem se toho dost naučila. Například rovnice, které mi nešly ze všeho nejvíce a spočítala jsem i slovní úlohy.

Také musím říci, že mi BASIC hodně pomohl ohledně přijímacích zkoušek na střední školu a hádejte co:  VZALI MĚ!!!:-)

Kdyby se mě někdo před rokem zeptal, jestli bych šla na doučování, řekla bych, že ani náhodou. Dnes jsem za to moc ráda a BASIC bych doporučila každému.“

– Anna, 16 let


Zajímá mě příprava na přijímací zkoušky

Odešlete prosím následující formulář a my se vám ozveme s dalšími informacemi.

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top