Od 11. května obnovujeme výuku. Hlásit se můžete i na letní doučování.

Postupně se začal zlepšovat

„Ve třetí třídě můj syn začal nosit z diktátů trojky. Většinou si pletl písmenka a přehazoval ve slovech písmenka. O BASICu už jsem slyšela dříve, také proto, že ho zakládala kamarádka.

Objednali jsem se a začali docházet na doučování.

Byla jsem velice překvapená, když se Matýsek na každou hodinu těšil. 🙂 Postupně se začal zlepšovat a po třech měsících začal nosit z diktátů jedničky. 🙂 Chtěla bych moc poděkovat Verunce Masopustové, která se Matýskovi moc pěkně věnovala. I Matýsek se na každou hodinu na Verunku těšil. Přejeme BASICu mnoho úspěchů.“

Martina, maminka Matýska – 9 let

 

„Dcera Sabinka 3. třída ZŠ, pletla si písmenka P, B, D, R, Z při čtení i psaní. Diktáty a ČJ pro ni byly stresující. Avšak po několika doučovacích dnech v BASICU získala k českému jazyku pozitivní přístup. Přestala si plést písmenka a ve čtení se velice zlepšila. Nechuť ke čtení nahlas zcela vymizela. BASIC doporučuji všem rodičům a dětem. Dcera sem chodila ráda. Pokud budeme potřebovat znovu pomoci, určitě se na BASIC obrátíme. Mají velice pozitivní a kladný postoj k dětem. Děkujeme týmu BASIC a velké díky Lucce.“

Maminka Sabiny, 9 let

 

Chcete dostávat upozornění do e-mailu?

Budeme vám posílat informace o nových článcích, termínech přednášek či letních táborů a jiných akcí, které pořádáme.

Registrací dáváte souhlas se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zasílání newsletterů po dobu maximálně 5 let. Odhlásit se můžete kdykoliv jediným kliknutím v každém e-mailu. Jak chráníme vaše osobní údaje »

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů.

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top