Předškolní příprava ve Vsetíně

Ve Studijním centru BASIC Vsetín jsou letošní jarní prázdniny čerstvě za námi. Stalo se už tradicí, že touto dobou všechny naše prostory zaplní malí předškoláčci.

Ještě před samotným zahájením kurzu se sejdeme s každým dítětem a jeho rodiči na konzultaci, kde prostřednictvím rozhovoru a krátkých testíků zjistíme, na co je třeba se v hodinách výuky zaměřit a čemu se pověnovat více.

 

Týdenní přípravný kurz byl nabitý k prasknutí a to doslova.

Jednotlivé dny byly zaměřeny na posílení a rozvoj v jednotlivých oblastech. Trénovali jsme zrakové vnímání, pravolevou orientaci a orientaci v prostoru, bystřili jsme sluch, rozvíjeli matematické myšlení… Současně se celým týdnem prolínaly činnosti na zdokonalení motorického vývoje a koordinaci pohybu, vyjadřovací dovednosti, grafomotorické rozcvičky a nácvik správného úchopu.

I po týdenní intenzivní práci jsou věci, které je třeba s dětmi trénovat. S tím rodičům pomohou materiály pro následnou domácí přípravu, které si na konci kurzu malí předškoláčci od nás odnesli.

 

 

Naše motto zní:

ČAS, KTERÝ S DĚTMI VĚNUJEME PŘÍPRAVĚ NA ŠKOLU, SE ROZHODNĚ VYPLATÍ.

 

Reference

„Myslím, že můžu jen doporučit. Eliška i doma lépe spolupracovala. Dostala tady pořádnou dávku motivace. Jsem maximálně spokojená a děkujeme :-)“

Jana Rošlapilová, maminka Elišky

 

„Dobré! Velmi se mi v BASICu líbilo! A nikdy nezapomenu, že mi srdce ťuká i v noci.“

Anička

 

Chcete dostávat upozornění do e-mailu?

Budeme vám posílat informace o nových článcích, termínech přednášek či letních táborů a jiných akcí, které pořádáme.

Registrací dáváte souhlas se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zasílání newsletterů po dobu maximálně 5 let. Odhlásit se můžete kdykoliv jediným kliknutím v každém e-mailu. Jak chráníme vaše osobní údaje »

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů.

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top