Založ si vlastní Studijní centrum BASIC

Jsi nadšenec, který rád pracuje s dětmi a nebojí se startovat nové aktivity? Nabízíme ti otevření vlastní pobočky Studijního centra BASIC ve tvém městě (město musí být větší než 10 000 obyvatel).

 

 

Jestliže chceš spolupracovat s lidmi, kterým není lhostejná budoucnost našich dětí, neboj se k nám připojit.

 

Co potřebuješ vědět, než se k nám přidáš?

 • Podmínkou je láska k dětem,a ne pedagogické vzdělání
 • Naši práci je třeba dělat s radostí.
 • Tvoříme super kolektiv a vzájemně se podporujeme.

 

Jak se do toho pustit?

 1. Zašli svůj životopis a motivační dopis, proč bys chtěl/a spolupracovat s námi.
 2. Po osobní konzultaci a předání všech potřebných informací se domluvíme na spolupráci.
 3. Následně tě proškolíme v oblasti vzdělávání dětí, dostaneš odborná školení v oblasti komunikace, osobním rozvoji a vzdělávacím programu BASIC, marketingu i personalistiky.

 

Co tě dál čeká?

 • V průběhu spolupráce tě budeme seznamovat se všemi novinkami z našeho oboru. Pravidelně pořádáme mítinky a vzdělávací semináře.
 • Poskytneme ti kompletní podporu ve všech oblastech tak, abys byl/a schopen vést centrum během krátké doby s minimálním rizikem po celou dobu spolupráce.

 

Tvojí prací bude

 

V čem všem dostaneš naši podporu?

 • Pomoc s vytvořením marketingového plánu, který zabezpečí rychlou návratnost počátečních investic.
 • Zabezpečení, aby se ti aktivitě dařilo a prosperovala jsi.
 • Exkluzivitu v daném místě či lokalitě.
 • Odborná školení v oblasti komunikace, osobním rozvoji a vzdělávací program BASIC.
 • Podpora a poradenství s výběrem lokality a zařizováním centra.
 • Odborná školení pro lektory.
 • Prodejní a marketingová podpora, marketingové materiály (časopisy, letáčky, prospekty,..).
 • Pravidelné školení a další vzdělávání.
 • Centrální webové stránky.
 • Podpora silné značky a funkční jedinečné výukové metody.

 

Jak hodnotí spolupráci s námi tvoji budoucí kolegové?

Hana Bezoušková

Ve chvíli, kdy jsem se poprvé dozvěděla o Studijním centru BASIC, jsem pracovala ve státní firmě. Ve státní firmě: za dobré peníze, na hezkém místě, se smlouvou na dobu neurčitou, s minimem práce a nepsaným pravidlem a radou od starších kolegů: ,,Drž pusu a krok! A vydržíš tady až do důchodu.‘‘ Cože?! Do důchodu?! Jednalo se o moje první zaměstnání po škole a já jsem se nechtěla smířit, že dalších 50 let se budu chodit do práce nudit, plnit nesmyslné příkazy a každý den čekat na obědovou pauzu, každý týden se nemoci dočkat víkendu a každý rok stříhat metr do letní dovolené. Se zaječími úmysly jsem sledovala pracovní trh, občas navštívila nějaký pohovor a pomalu ztrácela iluze. Až jednou! Náhodou! Inzerát hlásal smysluplnou práci, flexibilní pracovní dobu, úsměv, zábavu, děti,… Vše jinak, než jsem byla zvyklá. A tak jsem sepsala motivační dopis, který byl také úplně jiný, než na který jsou jistě personalisté zvyklí 😊. Byl upřímný. A jeho poselství dorazilo ke stejně naladěným osobám. Během pár úvodních setkání a telefonátů jsem se seznamovala s posláním BASICu, jeho fungováním a s podmínkami, za kterých je možné stát se součástí BASIC týmu. Čekalo mě rozhodnutí. Vyměnit teplou kancelářskou židli, kterou si mohu pohodlně prosedět až do důchodového věku za práci, kde jsem zodpovědná za úsměvy dětí, za svoje výsledky, za svůj výdělek, za svůj čas, za svůj život! Kritickým faktorem v mém rozhodování byla nutnost absolvování časově náročných kurzů. Hodně jsem se zajímala o práci jiných lektorů a poboček BASICu, o jejich fungování a především o jejich výsledky. Přestala jsem se o výsledek bát a rozhodla se pro BASIC. Již na úvodních kurzech jsem si byla jistá, že tohle je přesně to místo, kam jsem se měla dostat. 3-týdenní trénink byl náročný, ale úžasný. Dozvěděla jsem se tolik nových věcí! Ovšem s tím rozdílem, že jsem naučené byla schopná ihned aplikovat v praxi. Na rozdíl od všech přednášek, kurzů, školení, která jsem absolvovala v rámci školy nebo předchozího zaměstnání. Byla jsem namotivovaná, nadšená a doma už mě nikdo nechtěl ani poslouchat 😊. Mimochodem ten pocit ve mně zůstal dodnes! I po dvou letech, kdy teorii přenáším do praxe. Práce s dětmi a jejich rodiči mi každý den přináší nové informace a podněty, které posouvají dál nejen mě, ale i moje studenty a blízké okolí. Nebudu Vám lhát, jsou i dny, které se nepovedou a není vše zalité sluncem. A v těchto dnech nastupuje paní Zdeňka M., která správně mířenou větou, radou nebo jen vyslechnutím dokáže zázraky. Pocit, že v tom nejsem sama a všichni máme stejný cíl je úžasný.

Svým rozhodnutím pro BASIC jsem nezískala práci! Stal se pro mě přirozenou součástí života.

Další zkušenosti

 

Máme zájem založit centra v těchto městech

Břeclav, Česká Lípa, Český Těšín, Děčín, Havířov, Hodonín, Chomutov, Karviná, Kladno, Klatovy, Krnov, Kroměříž, Litoměřice, Litvínov, Most, Nový Jičín, Písek, Přerov, Příbram, Sokolov, Šumperk, Teplice, Třinec, Uherské Hradiště, Ústní nad Labem..,

 

Pokud jsi dočetl/a až sem, je velká pravděpodobnost, že si budeme rozumět.

Takže do toho… Napiš nám, proč bychom měli dát šanci právě tobě.

 

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů.

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top