Má vaše dítě problémy s učením? Potřebujete poradit? OBRAŤTE SE NA NÁS ->>

„…Ve čtení se skutečně zlepšila…“

„Na doučování do BASICu přihlásil dceru manžel, protože měla značné potíže se čtením a sliboval si od toho výrazné zlepšení.

Já jsem byla spíše skeptická, protože jsem věnovala dceřině přípravě do školy maximum času a její potíže se mi jevily už jako dyslektické. Bohužel se u ní (těžká) dyslexie potvrdila. Každodenní příprava do školy byla pro mne i dceru velmi stresující a zhoršoval se náš vzájemný vztah.

BASIC mi, a myslím i dceři, ulevil, a i když dcera chodila na doučování často v pozdních odpoledních hodinách, vše dobře zvládala, vracela se v dobré náladě a nebyla vystresovaná.

Ve čtení se skutečně zlepšila, ale hlavně se jí vrátila chuť do čtení knížek.

Paní učitelka Eva byla klidná, trpělivá, vždy ochotná a dobře se s ní komunikovalo. Dcera ji měla ráda.

DĚKUJEME“

Erika Dvořáková Zobcová, maminka Toničky – 8 let

 

„Děkujeme moc za doučování. Dcera i my, rodiče, jsme byli spokojeni a příjemně překvapeni, že to jde i jinak :-). Myslím, že to dceru posunulo o kousek dál a postupně chápe učivo, které na konzervatoři neprobírali.

Mrzí nás, že musí dcera nyní doučování ukončit. Bohužel je to hlavně z časového hlediska. Ale věřím, že jak bude možnost a bude opět potřeba něco doučit, určitě se na Vás opět obrátíme.“

Ivana Cupalová, maminka Kláry – 16 let

 

„Dobře jsem se naučila násobilku a plus a mínus. Ve škole už mám 1, 2 a 3 a ne 3, 4 a 5! Lucce moc děkuji, že mě naučila násobilku.“

Ema Lidaříková – 10 let

„Bylo to super, naučil jsem se spoustu věcí, např.: rozklad čísel, dělení dvojciferným číslem. Přístup tady byl dobrý, paní učitelka byla velmi hodná. A díky doučování mám lepší známky. Jsem se vším spokojený.

Taky se mi líbilo, jak jsme na začátku doučování hrály nějaké hry. Já jsem hrál hlavně plást medu. (V závorce se mi líbilo všechno.)“

Tobiáš Tanner – 11 let

 

Chci zjistit víc

Chcete dostávat upozornění do e-mailu?

Budeme vám posílat informace o nových článcích, termínech přednášek či letních táborů a jiných akcí, které pořádáme.

Registrací dáváte souhlas se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zasílání newsletterů po dobu maximálně 5 let. Odhlásit se můžete kdykoliv jediným kliknutím v každém e-mailu. Jak chráníme vaše osobní údaje »

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top