Veronika Masopustová: O práci v BASICu

Veronika začala pracovat v BASICu v roce 2013 jako soukromá učitelka. Nyní vede 2 samostatné pobočky (Jihlava a Pelhřimov) a má na starosti marketink a propagaci pro Českou republiku.

 

  • Ahoj Verčo, můžeš nám říct jaká je tvá hlavní náplň práce?

Ahoj, mou asi nejdůležitější pracovní náplní je doučování dětí a starost o své pobočky, aby vše klapalo tak, jak má. 🙂

 

  • Jak vypadá tvůj pracovní den?

Ráno vstanu, vyřídím emaily, které přes noc „nachodily“a pak jedu do práce. Dopoledne je u nás volnější, takže dělám administrativu a propagaci. Po 12 hodině začíná to hlavní – učení dětí a schůzky s rodiči, takže to jsou již „fofry.“ 🙂

 

  • V BASICu pracuješ již 6 let, to je na dnešním trhu práce celkem dlouhá doba, baví tě to ještě?

Určitě. U nás se nestane, že by byl jeden den stejný jako druhý – člověk nikdy neví, co ho čeká. Ráno se těším do práce na kolegyně a na děti. Ani mi nepřijde, že jsem v práci. Dělám to, co mě baví!

 

  • Co ráda děláš, když zrovna nepracuješ?

O svém volném čase si ráda čtu (čím tlustší knížka, tím lépe). Pokud je venku krásně, tak se snažím užívat pěkné počasí – chodíme na procházky, běhám, jezdím na bruslích, kole… A samozřejmě se navštěvujeme s rodinou.

 

  • Vypadá to, že v práci trávíš mnoho času. Nevadí ti to?

Jak jsem říkala, práce mě baví. Spíš než prace, je pro mě koníčkem. Takže to tak neberu, že jsem v práci. Máme tu fajn kolektiv lidí, když máme volnou chvilku, tak si stihneme si spolu vypít i kávu a popovídat si, co je nového. Navíc jsem si v létě pořídila malého jorkšírka, který chodí do práce se mnou, tak tu máme o zábavu postaráno.

 

  • Ještě poslední otázka – jaké máš cíle do budoucna?

Mám v plánu mít do konce roku na každé pobočce (Jihlava a Pelhřimov) 3 soukromé učitele, protože práce máme až kam a nestíháme pokrývat poptávku po doučování – děti musí čekat. Líbilo by se mi, kdyby tomu tak nebylo a všem jsme mohli pomoci ihned. 🙂

 

 

Líbí se ti naše práce? Neváhej se spoj se s námi!

Chcete dostávat upozornění do e-mailu?

Budeme vám posílat informace o nových článcích, termínech přednášek či letních táborů a jiných akcí, které pořádáme.

Registrací dáváte souhlas se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zasílání newsletterů po dobu maximálně 5 let. Odhlásit se můžete kdykoliv jediným kliknutím v každém e-mailu. Jak chráníme vaše osobní údaje »

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů.

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top