Léto je už za chvíli. Zjistěte si možnosti letního doučování!

Jak vypadala příprava na přijímací zkoušky

Letošní příprava na přijímací zkoušky se nám vydařila. 🙂

Letos jsme celkem připravili 129 dětí, z toho 103 deváťáků! Oproti loňskému roku jsme připravili o 50 dětí více!

 

Reference na přípravu k přijímacím zkouškám

„Potřebovali jsme pomoc s přípravou na přijímací zkoušky na SŠ. Na internetu jsem hledala možnosti doučování a objevila jsem Studijní centrum BASIC.

Za sebe musím říct, že to byla skvělá volba. Nejen, že se nám líbil způsob, jakým Basic vyučuje, ale hlavně nás oslovil příjemný přístup paní Ireny Švecové.

Dcera se během několika měsíců neskutečně zlepšila v matematice a dokonce jí začala i bavit. V matematice si byla jistější, hlavně v řešení slovních úloh, které jí dělaly dříve problémy.

V příštím roce čekají přijímací zkoušky i mého syna, určitě využijeme opět BASIC.

Za mne mohu jen doporučit!!!

Hlavně bych chtěla poděkovat Ireně Švecové za skvělý přístup a výbornou práci. Děkuji.“

Michaela Kopová, maminka Anetky – 15 let

 

„S dcerkou Amálií jsme do BASICu, k p. Suchánkové, zavítali s úmyslem přípravy na přijímací zkoušky na osmileté gymnázium. Při distanční výuce, která v r. 2020 a 2021 probíhala, měly děti velmi ztížené podmínky pro přípravu.

Velmi si proto vážím práce i ochoty p. Suchánkové, kterou vůči Amálce po celou dobu doučování projevovala. Upřímně nás velmi mrzí, že tato cesta končí a začíná nám nová. Amálka na přípravu chodila velmi ráda a měla radost za každý malý úspěch. Výuka pro ní byla mnohdy nejen povinností, ale i zábavou.

Věřím, že pro dcerku byla výuka přínosem ať už přijímací zkoušky dopadnou jakkoliv. Moc bych ji přála, aby se dostala, avšak vím, že máme hodně nedostatků, které se v průběhu distanční výuky ještě prohloubily.

Ať to dopadne jakkoliv věřím, že tato zkušenost je pro nás velmi významnou.“

Kateřina F., dcera Amálka – 11 let

 

„Škola BASIC nám byla doporučena mou známou, jejíž syn navštěvuje tuto školu. Jsem za toto doporučení moc ráda, jelikož má dcera jsem přišla se ,,strohými informacemi,, načerpanými během studia základní školy, které byly také ,,nepodpořené,, roční distanční výukou. Tímto bych moc ráda poděkovala za vynikající výkon a přístup paní učitelky Lucky Trhlíkové, který vedla při přípravě Terezky na přijímací zkoušky na gymnázium.

Děkuji za úsilí, se kterým pracovala s naší Terkou, za její podporu Terky a za velkorysou vstřícnost ve všem.

Terezka se neskutečně jejím přístupem ve všem jednoznačně zlepšila!!! Velké díky!!!“

Markéta Janoutová, maminka Terezky – 14 let

 

 

„Jsem ráda, že jsme se rozhodli pro intenzivní přípravu. Dcera si je o hodně jistější a máte štěstí, že už končí, jinak by vám strhla křivku. J Ne, vážně, strašně jste jí pomohla a vždy se k vám těšila. Děkuji.“

Kateřina Bužgová, maminka Markétky – 14 let

 

Jsem si s přijímačkami jistější, dokážu si najít chybu. Ráda jsem se sem vracela.“

Markétka Bužgová – 14 let

 

 

 

Chci přípravu na přijímací zkoušky

Chcete dostávat upozornění do e-mailu?

Budeme vám posílat informace o nových článcích, termínech přednášek či letních táborů a jiných akcí, které pořádáme.

Registrací dáváte souhlas se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zasílání newsletterů po dobu maximálně 5 let. Odhlásit se můžete kdykoliv jediným kliknutím v každém e-mailu. Jak chráníme vaše osobní údaje »

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů.

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top