Má vaše dítě problémy s učením? Potřebujete poradit? OBRAŤTE SE NA NÁS ->>

Reference na přednášku v MŠ Polná

„Jak připravit děti na vstup do školy, aby ji zvládaly s úsměvem“

 

Přednášky Studijního centra BASIC pořádáme v naší MŠ Včelka každoročně a jsme velice rádi, že oslovují nejenom nás pedagogy, ale také rodiče, kterých se rok od roku účastní více a více.

 

Přednášky v podání paní Masopustové jsou přínosné nejenom spoustou „návodů“ jak s dětmi pracovat, když jejich tempo, popř. zralost není odpovídající věku, ale i příklady daných problémů, jejich řešení a postupů.

 

Naše letošní přednáška byla zaměřena na to, jak dětem nejvíce pomoci při přechodu z MŠ do ZŠ, kde na děti budou kladeny nové požadavky. Samostatnost, umět se rozhodnout, nést za sebe a své počínání důsledky, to vše zde mohli rodiče vyslechnout a zjistit, zda dětem dávají dostatek „volnosti, důslednosti, zodpovědnosti….“

 

Děkujeme tímto paní Masopustové za přínosnou přednášku, ze které rodiče odcházeli s pocitem, že ne vždy to, co dělají, dětem pomáhá v jejich růstu. 

 

Včelky z MŠ Tyršova Polná

 

 

Chcete dostávat upozornění do e-mailu?

Budeme vám posílat informace o nových článcích, termínech přednášek či letních táborů a jiných akcí, které pořádáme.

Registrací dáváte souhlas se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zasílání newsletterů po dobu maximálně 5 let. Odhlásit se můžete kdykoliv jediným kliknutím v každém e-mailu. Jak chráníme vaše osobní údaje »

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top