BASIC v roce 2019

BASIC v roce 2019 načne už svůj sedmnáctý rok své existence. Na nový rok jsme si pro vás připravili hned několik akcí.

Děkujeme všem našim klientům za to, že se rozhodli vyřešit problémy s učením s námi a za jejich důvěru. Věříme, že si z našich připravovaných akcí vybere každý žák, student i rodič. Budeme se na všechny těšit na viděnou v novém roce!

Jaké novinky, semináře či přednášky chystáme a co vy vás mohlo zajímat? Čtěte a vybírejte níže.

Doučování

Individuální doučování českého jazyka, matematiky a dalších předmětů pro děti i dospělé pomocí specializované studijní metody. Vyučování probíhá jednoduchou a zábavnou formou. Pomůžeme vám dohnat chybějící látku a naučíme vás, jak se učit, abyste se při učení nedostávali do dalších problémů.

 

Přednášky a semináře

Přednáška „Jak na učení bez mučení“

Přednáška je určena rodičům, prarodičům, učitelům a všem, které téma učení zajímá a přináší odpovědi na otázky, jak a proč vznikají problémy s učením a jak je zvládat. Pořádáme je pravidelně na všech pobočkách po celé České republice.

 

Mini-seminář „Jak se učit s dětmi“

Mini-seminář je určen pro rodiče dětí, kteří navštěvují Studijní centrum BASIC. Na mini-semináři se dozvíte, jak si poradit s nechutí a nesoustředěností při učení, jak a proč vznikají problémy s učením a jak je zvládat.

 

Seminář „A nejen o učení…“

Seminář vám poradí, jak se učit s dětmi, vést dobrou komunikaci, udržet šťastný rodinný vztah, vychovat úspěšné a samostatné dítě. Seminář vede skvělá pí. Zdeňka Masopustová, výkonná ředitelka Studijních center BASIC pro Českou republiku.

Termíny a bližší informace k našim přednáškám a seminářům najdete ZDE.

Letní tábory

Každé léto připravujeme letní tábory plné her, soutěží, zábavy a zážitků pod pohledem zkušených táborových vedoucích. Program našich táborů je různorodý a dává dětem dostatek prostoru k seberealizaci. Tento správný táborový program dává dětem prostor k soutěživosti a může je naučit i samostatnosti, týmové spolupráci a vůbec řadě dalších užitečných vlastností.

Bližší informace k našim táborům naleznete ZDE.

Novinka

Kurz „Jak žít a pracovat s dětmi“

Kurz „Jak žít a pracovat s dětmi“ zlepší vaši spolupráci s dítětem a přijdete na to, jak z něj vychovat samostatného sebevědomého jedince.

 

Těšíme se na Vás v roce 2019!

 

Aktuální termíny na všechny akce naleznete na www.basic.cz

Chcete dostávat upozornění do e-mailu?

Budeme vám posílat informace o nových článcích, termínech přednášek či letních táborů a jiných akcí, které pořádáme.

Registrací dáváte souhlas se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zasílání newsletterů po dobu maximálně 5 let. Odhlásit se můžete kdykoliv jediným kliknutím v každém e-mailu. Jak chráníme vaše osobní údaje »

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů.

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top