Má vaše dítě problémy s učením? Potřebujete poradit? OBRAŤTE SE NA NÁS ->>

Přednáška v ZŠ Huzová

Ve středu 19. 4. 2017 jsme přednášeli pro rodiče dětí ze ZŠ a MŠ Huzová.

Atmosféra byla výborná a spolupráce ještě lepší! Tímto bychom chtěli také poděkovat paní ředitelce Vláčilové za organizaci a pozvání.

I přes to „bláznivé“ počasí (zrovna ten den napadl sníh), jsme se sešli, a skvěle si to užili! 🙂

 

Reference účastníků

přednáška HuzováSeminář byl zajímavý, poučný, určitě i přínosný. Paní lektorka je příjemná, trpělivá, měla velmi pěkný projev. Je ochotná vrátit se do problémů a hledat řešení.“ Yvona Vláčilová

  • „Příjemné
  • Milé
  • Vstřícné
  • Pochopitelné – vysvětleno vše srozumitelně“ Dáša Vosyková

„Líbila se mi názorná demonstrace pocitů dítěte, které zažívají ve škole v kontaktu s neznámou látkou, ukázka toho, co je možné cítit, když slovům intuitivně rozumíme, ale nejsme schopni explikovat jejich význam, případě je „duplikovat“. Jinak by výklad mohl být i méně „lidový“. Oceňuji samozřejmě všechny příklady ze života, také zjištění, že i zdánlivé maličkosti jako uvozovky, jejich nepochopení, mohou způsobit problém.“ St. Černý

přednáška Huzová2

Chcete dostávat upozornění do e-mailu?

Budeme vám posílat informace o nových článcích, termínech přednášek či letních táborů a jiných akcí, které pořádáme.

Registrací dáváte souhlas se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zasílání newsletterů po dobu maximálně 5 let. Odhlásit se můžete kdykoliv jediným kliknutím v každém e-mailu. Jak chráníme vaše osobní údaje »

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top