Andrea Macháčková

DSC06805Když se dnes ohlédnu nějakých 15 let nazpátek, dělá mi velikou radost vidět, jak se nám podařilo tento projekt u nás rozběhnout a kolik dětí už dostalo pomoc – podobně jako v Dánsku, kde jsem se poprvé s tímto programem před lety setkala a uchvátily mě jeho výsledky a rozhodla jsem se tuto efektivní pomoc dětem přinést i sem k nám.

 

 

 

Za tuto expanzi ale vděčím především všem skvělým lidem v našem týmu, kteří oddaně a neúnavně pracují na tom, aby pomohli co nejvíce dětem a rodinám. Udělali z BASICu to, čím dnes je, a za to si jich moc vážím. 

 

Vděčná jsem také za ocenění a podporu našich klientů, kteří byli u nás od začátku na prvním místě a jsou pro nás tím hnacím motorem a inspirací.

 

Mým cílem bylo způsobit, aby byla naše centra natolik dostupná, že se na nás mohou obrátit děti z jakéhokoli kouta naší republiky a my jim budeme schopni pomoci. A to se nám díky našemu skvělému týmu tady, a stejně tak i na Slovensku, povedlo.

 

Za dobu naší historie jsme pomohli cca 8000 dětí, a to už se myslím v naší společnosti opravdu projeví.

 

Osobně mě na BASICu nejvíce naplňuje jeho užitečnost a rozmanitost, s jakou dokáže pomocia to nejen dětem, ale i rodičům
a v neposlední řadě také pedagogům, kteří se na nás hlavně v poslední době čím dál tím více obracejí.

 

Jsem moc ráda, že je jim BASIC schopen takto efektivně pomáhat. Je to pro mne tou největší odměnou. 🙂

Příští generace je podle mě tou nejdůležitější investicí, protože v ní leží naše budoucnost. Proto v BASICu vidím takovou důležitost.

 

Volný čas nejraději trávím s rodinou a se svými blízkými, ráda si přečtu pěknou knížku, mám moc ráda přírodu a všechny možné sporty. Jsem dobrodružná povaha, velmi ráda cestuji a nyní jezdím pomáhat s podobnými projekty i do zahraničí. Ráda objevuji nová místa a kultury, což je pro mne velmi obohacující a nakonec se to stalo osudným i v mém osobním životě. 🙂

 

Nejvíce mě naplňuje pomoc ostatním a také osobní rozvoj, objevování všeho nového, zajímavého a přínosného. Člověk se myslím může neustále rozvíjet a nikdy by neměl zakrnět! 🙂

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů.

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top