Má vaše dítě problémy s učením? Potřebujete poradit? OBRAŤTE SE NA NÁS ->>

Lenka Mrázová

Mé jméno je Lenka Mrázová a jsem ředitelkou Studijního centra v Břeclavi.

 

Jsem také máma dvou synů, manželka a člověk, který má rád životní výzvy. Moji tři muži jsou mi největší životní školou a zároveň nejintenzivnějším kurzem trpělivosti a sebeovládání. Jsou pro mě obrovskou inspirací a také důvodem začít měnit zažitá pravidla.

 

Proč jsem se rozhodla založit BASIC?
Všechno to začalo už před třemi lety, kdy jsem byla spoluzakladatelkou první svobodné školy v našem kraji. Poznala jsem spoustu rodičů, kteří nechtěli dát děti do klasické základní školy, a většinou za tím byla nespokojenost s českým školstvím.

 

 

Jednoho dne mi do cesty přišel BASIC. Toto Studijní centrum pracuje se speciální metodou, která pomáhá dětem učivo správně pochopit a zapamatovat. Protože když opravdu něco pochopíte, tak už to nikdy nezapomenete 😊. Z aktivit a zkušeností centra jsem byla nadšená a rozhodla jsem se založit pobočku i u nás v Břeclavi. Na její otevření se můžete těšit již tento duben.

 

Těší mě, že i já můžu malinkou troškou přispět ke změně v oblasti školství a vzdělanosti budoucí generace. 🙂

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top