Má vaše dítě problémy s učením? Potřebujete poradit? OBRAŤTE SE NA NÁS ->>

Pavla Chromečková

_IMG8122-180

Antoine de Saint-Exupéry

Děti se mají vychovávat tak, aby se později nevlekly smutně životem a aby nenechaly všechny poklady a krásy světě shnít jen proto, že by k nim nenalezly klíč.“

 

V BASICu pracuji třetím rokem a jsem šťastná, že jsem ho objevila, protože mi dal příležitost efektivně pomáhat dětem.

S každým žáčkem za mnou přichází nová etapa mého, ale i jeho života. A já mám tu úžasnou moc mu pomoci.

 

 

 

 

„Kdysi dávno“ jsem se rozhodla, že budu učit. A taky ano. Učila jsem velmi ráda a někdy se mi i po práci, kdy stojím před celou třídou, zasteskne, ale život mě odvál trochu jinam a já zase díky tomu se dostala k BASICu.

V podstatě ono „učit“ bylo i mým rozhodnutím ukázat dětem hodnotu vzdělání, naučit je to, co budou potřebovat, vštípit jim lásku k učení.

Učila jsem menší děti, větší děti  i děti před maturitou. Každý věk má svoje. Jenže bez základů se dětem velmi špatně vysvětluje cokoliv. A tím je právě BASIC jedinečný, není jen doučováním toho určitého celku, ale efektivně hledá to, co je důležité pro vstřebání vědomostí, znalostí, moudrosti.

Do BASICu přicházím dopoledne a odcházím večer. A tak by se dalo říci, že jsem v práci celý den. Ale já se na to takto těším.

Jen o víkendu pak podnikám i to co mám dál ráda. Více se věnuji rodině, velmi ráda cestuji a vše vášnivě fotografuji, což je můj druhý koníček. Ráda čtu a některé knížky i několikrát. Občas proběhnu zahradou, která se stala spíše džunglí, ale já ji nazývám tajemnou, nikdy nevím, která rostlinka tam, jakoby náhodou, vyroste.

No a zakončím toto dvěma citáty opět od Saint-Exupéryho:  „Když jde člověk stále rovně, daleko nedojde“ (kniha Malý princ) a „Nežijeme z věcí, ale z jejich smyslu.“

© BASIC Česká republika, z.s. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Studijní centrum BASIC je oprávněno používat služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka ve vlastnictví mezinárodní organizace Association for Better Living and Education International a je použita s jejich svolením.

Top